Театри і Кіно

Кінотеатр "Супутник"

Супутник - сучасний 6 - тизальний мультиплекс, що поєднує в собі все краще і передове, що є сьогодні в галузі кіно в світі.

Найвища якість кінопоказу в нашому кінотеатрі досягається завдяки новітньому обладнанню, з можливістю показу кіно у форматах 2D і популярному сьогодні 3D, із застосуванням спеціальних окулярів зі стереоскопічним ефектом.

Кінозали відрізняються високим рівнем комфорту, а також відповідають найвищим вимогам дизайну. Унікальні екрани підвищеної яскравості забезпечують кращу якість зображення. Зручні м'які крісла з ортопедичним ефектом забезпечені підставками для попкорна та напоїв. Величезною перевагою є велика відстань між рядами в залах.

Оригінальний дизайн фойє, м'які дивани , спеціальна система освітлення надають відпочинку у нас особливий затишок. Крім того, на території кінотеатру працюють алкогольний і попкорн бари, з меню на будь-який смак.

Театр "Дивні люди"

Профком студентів НМУ  пропонує вам відвідати вистави театру "Дивні люди" зі знижкою в 50%! Знижка діє на постійній основі, тому все що треба - це вибрати виставу, та прийти в профком студентів НМУ за флаєром.

Театр Сузір'я | Репертуар на ЛИСТОПАД!

У репертуарі театру класичні та сучасні постановки, що йдуть російською та українською мовами.

Вистави демонструються одночасно на двох сценічних майданчиках: на основній "великій" сцені, що розрахована на 80 місць, та на мікросцені - 21 місце.