Редиска та тиск

Редиска допомагає контролювати тиск. Вміст вітаміну PP, калію та магнію робить редис корисною для зміцнення судин, зниження артеріального тиску. Через низьку калорійність редис корисний у разі ожиріння, надмірної ваги, що опосередковано сприяє також зниженню тиску та покращенню холестеринового обміну.

Що лікує редиска?

Редис підвищує імунітет, корисний за синуситів і бронхітів. Має бактерицидні і муколітичні (пом'якшують слизову) властивості, сприяє виведенню слизу. Редиска містить грубі волокна — клітковину, яка дає відчуття ситості, покращує стілець і лікує закрепи. Клітковина, яка є в редисці, виводить холестерин.

Скільки редиски можна їсти в день?

Скільки можна споживати Фахівці радять не вживати редиску кожен день. Все тому, що можна викликати дискомфорт в кишечнику. Також овоч заборонено вживати натщесерце, адже гірчичні масла здатні викликати сильний опік слизової оболонки. Безпечною нормою є – до 300 грам редиски на добу.

Що корисного в редисці?

Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу. Цей овоч містить цілий комплекс важливих для здоров'я людини речовин, серед яких можна відзначити калій, кальцій, магній, залізо, йод, фосфор, природну клітковину, фітонциди. Кеш

Чим корисна редиска: вітаміни та властивості
Лікар-дієтолог Олег Швецьзазначає, що редис — один з найбільш ранніх овочів весняного сезону, і один із найкорисніших. Він має особливу гостроту завдяки вмісту великої кількості важливих поживних речовин. Крім цього, редис багатий на вітаміни та мінерали, серед яких: 1. Фолат (вітамін групи …