Як користуватись балоном для гелію

Як заправляють гелій у балон?

Заправлення балонів гелієм здійснюють на газонаповнювальних станціях у такій послідовності:

  1. Накручується накидна гайка на вентиль.
  2. Подають газ під тиском 150 атм.
  3. Після наповнення балона вентиль закривають.
  4. Проводиться перевірка балона на герметичність.

Скільки куль можна надути з 10 л гелію?

10 літрів – вистачить на – 100 – 120 шт. 20 літрів – у нашому асортименті представлені сучасні полегшені балони високого тиску (200 атм.), такого обсягу достатньо для надування 250 – 280 шт. 25 літрів – на 230 – 250 шт. 40 літрів достатньо формування 380 – 400 куль.

Скільки куль можна надути одним балоном гелію?

Таблиця кількості куль у гелієвих балонах

Розмір куліГелієвий балон 40 лГелієвий балон 10 л
9" (25 см)750-800 шт.160-170 шт.
12" (30 см)450-500 шт.100-120 шт.
18" (45 см)180-200 шт.30-40 шт.

Party Stuff
Як правильно працювати з гелієвим обладнанням. Статті компанії «Компанія "Party Stuff"»

Портативний балон з гелієм: де купити та як використовувати для вечірок та свят?

Гелієві кулі – це класичний елемент багатьох свят та вечірок. Щоб створити незабутню атмосферу, багато хто вирішує придбати портативний балон з гелієм. Але де її можна купити і як правильно використовувати?

Вам потрібний балон із гелієм для оформлення свята чи подарунка? Тоді зверніться до компанії «Гермес-газ», лідера з продажу та оренди газових балонів у Москві та Санкт-Петербурзі. У нас ви можете купити балон із гелієм різного об'єму та ємності, а також заправити балон гелієм за вигідною ціною.

Для замовлення телефонуйте за телефоном 8 (800) 555-65-59 або надішліть лист на електронну пошту [email protected].

Інтернет магазини. В епоху цифрових технологій купівля балона з гелієм онлайн – один із найпростіших варіантів. Багато сайтів пропонують різні моделі балонів, від маленьких до великих, а також гелій різного ступеня очищення.

Спеціалізовані магазини товарів для свят. Багато хто з них продає не тільки повітряні кулі, а й портативні балони з гелієм.

Промислові постачальники газів. Хоча їх основною сферою діяльності є обслуговування промислових підприємств, вони можуть продавати балони з гелієм для приватного використання.

➤ Безпека. Перед використанням переконайтеся, що ви прочитали та зрозуміли всі інструкції. Гелій під тиском, тому з балоном потрібно поводитися обережно. Уникайте використання балона поруч із відкритим вогнем або джерелами тепла.

➤ Наповнення кульок. При заповненні повітряних куль гелієм важливо не перенаповнити їх, щоб вони не луснули. Більшість портативних балонів оснащені спеціальними насадками, які полегшують заповнення.

➤ Утилізація. Після використання балон потрібно правильно утилізувати. Не викидайте його у звичайні сміттєві баки. Найкраще зв'язатися з місцевою владою або компанією-виробником, щоб дізнатися про найкращі способи утилізації.

Портативний балон з гелієм може зробити вашу вечірку чи свято незабутнім. З його допомогою можна заповнити повітряні кулі, які піднімуть настрій гостей та створять святкову атмосферу. Просто пам'ятайте про заходи безпеки під час використання та утилізації балона.

Хочете зробити своє свято ще яскравішим і веселішим? Тоді скористайтесь послугою оренди балону з гелієм від компанії «Гермес-газ».Ми пропонуємо вам портативний балон з гелієм, який легко переносити та використовувати для надування кульок. Ви можете вибрати балон під гелій потрібного розміру та кількості, а також взяти гелій в оренду на зручний термін. Для замовлення телефонуйте за телефоном 8 (800) 555-65-59 або надішліть лист на електронну пошту [email protected].

Як надувати кульки гелієм в домашніх умовах: методи для різного типу куль

Як надувати кульки гелієм в домашніх умовах: методи для різного типу куль

Ми розповімо вам, як надувати кульки гелієм у домашніх умовах самому: поділимося хитрощами та лайфхаками. Ви можете вибрати звичайні кулі, але ефектніше, якщо вони парять під стелею.

Як надувати кульки гелієм в домашніх умовах: методи для різного типу куль

Плануєте дитяче свято, здивувати близьку людину чи хочете приготувати сюрприз і не знаєте, що вибрати? Рекомендуємо зупинитися на повітряних кульках.

Цей елемент прикрасить інтер'єр та підійде для будь-якої урочистої події. Багато хто замовляє вже готові, але ми розповімо вам, як надувати кульки гелієм у домашніх умовах самому: поділимося хитрощами та лайфхаками.

Ви можете вибрати звичайні кулі, але ефектніше, якщо вони парять під стелею.

Види кульок

Є багато видів кульок: вони відрізняються формою, матеріалом та загальним виконанням. Пропонуємо докладніше дізнатися, які бувають кулі.

  1. Класичні круглі. Звичайний вигляд, який ми звикли бачити на урочистих заходах. Їх роблять різних кольорів, із малюнками чи додають фотодрук. Наприклад, кульки з логотипом сімейного герба або з вітальним гаслом завжди будуть доречними.
  2. У вигляді серця. Найпопулярніший вид, доречний на весільному заході або на День святого Валентина.
  3. Панч-болли. Великі надувні кулі із товстими стінками, які використовують для карнавалів.
  4. Фігурні. Їх роблять для дитячих свят у вигляді звірів чи мультяшних героїв.
  5. Для моделювання. Популярні в цирку або конкурсних подіях.
  6. Лінки. Призначені для створення гірлянд або декору арок. У цих кулях є два кінчики для поєднання між собою.
  7. Кулі-сюрпризи. Подарунковий варіант, часто його використовують для гри в піньяту. Куля великого діаметру, а всередині нього багато малих куль із цукерками чи дрібними іграшками.
  8. Із фольги. Барвистий вид кульки, яка може бути різної форми. Щільна і міцна куля може тримати в собі повітря більше одного місяця. Пізніше ми розповімо вам, як надуть фольгований шар гелієм самому.

Як надувати кульки гелієм в домашніх умовах: методи для різного типу куль

Метод із балоном

Коли ви дізналися, які є види, пропонуємо докладніше дізнатися, як надувати гелієві кулі за допомогою балона в домашніх умовах. Рекомендуємо використовувати саме гелій, тому що цей елемент надає кулі ідеальної форми і дозволяє йому піднятися до стелі. У такий спосіб можна здивувати ювіляра, прикрасивши його кімнату з підвішеними листівками та його фотографіями.

Підготовка матеріалу

Насамперед ви повинні придбати портативний балон з гелієм. Він уже йде з клапаном, який регулює подачу. Що ще потрібне для цього процесу:

Цей процес швидкий і вам не доведеться озброюватися інструментом арсеналом. Найголовніше, мати балон та надувні кулі.

Надуємо кулі

Встановіть балон із гелієм на плоску поверхню і переконайтеся, що він стоїть рівно і не хитається. Продовжуємо:

  • підготуйте декоративну стрічку та заздалегідь наріжте її потрібної довжини;
  • надягніть кулю на клапан, який розташований на балоні;
  • поступово повертайте вентиль проти годинникової стрілки, доки куля не надимається;
  • обов'язково контролюйте розмір повітряної кулі, щоб вона не лопнула;
  • в кінці закрийте вентиль і швидко зніміть кульку, зав'яжіть вже підготовленою стрічкою.

На цьому процес закінчено і ви тепер знаєте, як надути гелієві кулі за допомогою балона.

Важливо знати: обов'язково встановіть балон на рівну площину. У процесі використання гелію станьте на зворотний бік вентиля: якщо куля лопне, повітряний потік піде не у ваш бік.

Як надувати кульки гелієм в домашніх умовах: методи для різного типу куль

Як надуть фольговані кульки

Кулі, виготовлені з фольги, виготовляють з лавсанової плівки, яка не дає сильно розтягувати вироби. Його можна надути гелієм або повітрям, все залежить від переваг. Детальніше: як надувати фольговані кулі гелієм:

  • підготуйте балон з гелієм та кульки в одному місці;
  • приготуйте тасьму для обв'язування клапана і наріжте шматочками для кожної кулі;
  • надягніть шийку кулі на клапан балона і поступово відкривайте кран;
  • надуйте повітряну кулю до потрібного розміру і перекрийте кран;
  • обв'яжіть стрічкою клапан кульки.

Спосіб нічим не відрізняється від звичайного, тільки потрібно надувати вироби при кімнатній температурі.

Як надувати кульки гелієм в домашніх умовах: методи для різного типу куль

Лайфхаки для куль

Якщо у вас немає балона з гелієм, не біда: ви можете надути повітряні кульки спеціальними методами, які дозволять вашій кулі злетіти. Підготовляємо потрібний матеріал:

  • пластикову пляшку з лійкою;
  • соду харчову;
  • повітряні кульки;
  • звичайну воду з-під крана;
  • лимонну кислоту та оцет;
  • скотч або ізоленту.

Налийте воду в пляшку до половини та додайте столову ложку соди. Змішайте пару ложок лимонної кислоти з оцтом і перелийте вміст у баклажку. Зафіксуйте лійку на шийці пляшки за допомогою клейкої стрічки.Постарайтеся щільно обмотати скотчем вирву і зробити конструкцію герметичною.

Змішані елементи дадуть реакцію, яка виділить вуглекислий газ. Надягніть повітряну кульку на вирву і зачекайте, поки вона набуде потрібного розміру. В кінці зав'яжіть кінчик кульки тасьмою або схожою декоративною стрічкою. Такий спосіб зможе замінити балон з гелієм і допоможе швидко надути ваші повітряні кульки.

Сподіваємося, що завдяки нашій статті ви зможете обрати потрібні кульки для подарунка вашим близьким.