Як правильно писати звернення до запрошень?

Класичне запрошення До далеких родичів, начальника, малознайомої людини прийнято звертатися на ім'я та по батькові, обов'язково використовуючи слова «шановний» або «шановна». Близьким друзям та колегам можна написати запрошення, розпочавши його словом «дорогою» або «дорога».

Присутність прізвища (обов'язково з повним ім'ям або ім'ям та по батькові) налаштує на формальний та урочистий прийом. Якщо ж ваше запрошення написане вільніше, то й звернутися до своїх гостей краще менш формально — просто на ім'я або (до старшого покоління) ім'я по батькові.

Запрошення обов'язково має містити повне офіційне назва заходу (без будь-яких скорочень). Місце, дата, час. Дата, час та місце проведення заходу зазначаються за правилами, прийнятими в країні гостя (якщо запрошення складено відповідною мовою).

Пам'ятайте, що спочатку вказується ім'я жінки, а потім чоловіка (виняток: якщо із супутницею гостя ви не знайомі особисто, то першим пишеться чоловіче ім'я). Доречно, якщо імена нареченого та нареченої будуть написані більше основного тексту та звернень.