Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження святкує активістка Профкому студентів НМУ, Іванін

Зимова медична туристична програма

Туристична програма для студентів-медиків та інтернів, спрямована на сприяння розвитку студентів, відпочинку та ознайомленню з організацією медицини і охорони здоров’я в різних європейських країнах.

Додаткове тренування до "Sportfest NMU 3.0"

Для рішуче налаштованих на перемогу команд відбудеться додаткове тренування у великому залі Спортивного комплексу НМУ

В університеті стартував "Тиждень донора"

За підтримки адміністрації університету, медичного факультету № 3 та Профспілки студентів НМУ, на території ОХМАТДИТу, 20 листопада, стартувала щорічна благодійна акція «Тиждень донора».

Вітаємо з міжнародним Днем чоловіка

І все ж таки, як добре хлопцям!

У них стільки приводів для святкування. Ми дізналися, що 19 листопада - міжнародний день чоловіка.

Пам'ятка донора крові

Будь ласка, прочитай це перед тим, як взяти на себе відповідальність за здоров’я інших людей!

«Твоя крапля крові – початок моря життя» | Здай кров уже наступного тижня

Традиційно НМУ імені О. О. Богомольця бере участь у «Тижні донорства». За підтримки відділу лікувально-консультативної роботи та деканату медичного факультету №3 Профспілка студентів НМУ запрошує всіх бажаючих долучитись до акції донорства крові.