28-річний українець Іван Пасічник потрапив до рейтингу Forbes

Forbes включив 28-річного українця Івана Пасічника до списку 30 Under 30 найталановитіших та найуспішніших людей у світі віком до 30 років.

Ім’я Івана занесено у категорію «виробництво та індустрія». Таких категорій у списку всього 20 (у кожній з них по 30 представників): «мистецтво і стиль», «фінанси», «музика», «розваги», «спорт», «медіа», «соціальне підприємництво», «наука», та інші.

Іван Пасічник, випускник Механіко-машинобудівного інституту при Київському політехнічному інституті, сьогодні є керівником та співзасновником стартапу Ecois.me. Це система домашнього енергоменеджменту з елементами гейміфікації та соціалізації. Її мета – зберегти екологію в усьому світі, допомагаючи людям економити електроенергію.

Система підключається в електричному щитку до кабелю електроживлення і вимірює споживання електроенергії в будинку. Дані про енерговитрати докладно аналізуються, щоб відстежити надмірності і побачити можливості для економії.

Нагадаємо, позаторік команда стартапу отримала 80 000 євро від польського інкубатора Hubraum для подальшого опрацювання своєї розробки, з тих пір вони постійно працюють у Кракові. Для подальшої реалізації проекту винахідники також збирали кошти за допомогою краудфандінгової платформи Indiegogo.

Коментарі