Адміністрація університету та студенти обговорили "стипендію по-новому"

   Робоча нарада щодо виплат стипендій згідно з новою постановою КМ України від 1 січня 2017 року відбулася в адміністративному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
   На зустрічі головував професор Олександр Никитюкк та  брали участь проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Олена Стеченко, начальник юридичного відділу, головний бухгалтер, начальник науково-методичного відділу, голова Профкому студентів Власій Пилипко, голова Студентського Парламенту Костянтин Ковалішин та інші студентські лідери.
  Згідно з новими правилами стипендія буде складати 1100 гривень. Сьогоднішньому кошторису МОЗ України не вистачає 812 тис. грн. для виплат у відповідності до Постанови КМУ. Тому сума стипендійних виплат дозволяє надати студентам 825 грн на місяць (як це було минулого року). 
  Після закінчення робочої наради, учасники прийняли рішення написати звернення у вигляді листа до Міністерства охорони здоров’я з проханням розглянути ситуацію щодо недостатньої суми для виплати стипендій. Також вони попросили у своєму зверенні додатково виділити  812 тис. грн із розрахунку 1100 грн академічної стипендії згідно з Постановою кабміну "Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах” .

  Якщо у вас виникли запитання щодо нових правил виплати стипендій, звертайтесь у Профком студентів НМУ.

Коментарі