Актори театру створили для глядачів фантастичний світ «На варті твоїх снів»

   Актори від Профкому студентів НМУ та творчого об’єднання «Майстерня Маленького Принца» виступили з прем’єрою вистави «На варті твоїх снів». Протягом двох годин вони вражали глядачів своєю грою та творчими номерами.

   Дебютний виступ відбувся у п’ятницю, 14 грудня, у конференц-залі фізико-хімічного корпусу. Захід розпочався із коротких вступних слів Голови Профкому студентів НМУ – Юргена Тайєра та Голови правління Благодійного фонду «Ми – з любов’ю» - Оганісян Ані. 

   «На варті твоїх снів» - романтична та драматична історія. Головна героїня – дівчина, батько якої зазнав фінансової катастрофи. Тепер їй загрожує заміжжя із заможним негідником, сером Олафом. На фоні емоційного напруження вона починає подорожувати через сновидіння, які стають для неї реальними. Тут вона зустрічає головного героя, який з’являється перед нею у кожному сні в новому образі, та закохується у нього. У фантастичному світі перед нею постають Капелюшник, Чешир, Шерлок Холмс, принцеса, пірати та інші персонажі. Всі вони допомагають вирішити проблему головної героїні та зрештою перемагають.

   Вистава складалася із багатьох музичних, танцювальних та акробатичних номерів у виконанні студентів НМУ.

   У кінці виступу безпосередній автор сценарію, організатор вистави та головний герой, Олександр Макаренко, подякував усім глядачам за увагу та запросив для спільного фото. Також він заявив, що присвятив дану виставу своїй дружині та головній героїні вистави - Інні Макаренко

   Протягом вистави були також присутні представники адміністрації університету: ВО ректора НМУ ім. О.О. Богомольця - Кучин Юрій Леонідович та Павловський Сергій Анатолійович. Висловлюємо вдячність їм та їх колегам за значне сприяння у проведенні заходу. Також дякуємо ВО голови Студентського парламенту, Олександру Вершуті, за допомогу в організації заходу.

   Подія відбувалася на благодійній основі. При вході були розміщенні скриньки, куди кожен міг зробити благодійний внесок. За підсумками підрахунку, було зібрано 3774 грн та 75 копійок. Всі кошти будуть направлені га лікування Антоніо Мердженеди.

   Актори тепер відлучаються на короткий антракт лише для того, щоб скоро знову повернутися та вразити глядачів новим виступом. Слідкуйте за нашими новинами та обов’язково приходьте на нашу наступну виставу.

   Фотографії вистави можете переглянути за ПОСИЛАННЯМ.

Коментарі