Активісти профкому влаштували дітям "піратське" свято

   «Діти – це квіти життя!», і сьогодні активісти Профкому студентів переконалися у цьому. У дитячому будинку міста Новопетрівка «Любисток» студенти провели лише дві години, але маленькі діточки зарядили майбутніх лікарів на цілий рік добрих справ.

   Для малих вихованців закладу цей день став справді особливим, адже активісти Профкому студентів НМУ приготували їм справжню подорож у часи піратів. Малі гралися, танцювали, брали участь у конкурсах та в кінці знайшли справжні піратські скарби – цілу скриню цукерок! Маленькі пірати були дуже раді цій знахідці. Окрім солодких подарунків, студенти приготували діткам канцтовари.  Малі дуже раділи гостям і дуже-дуже просили приїхати ще!

   Гості відразу знайшли спільну мову з дітьми. Маленькі розповіли їм все: ким хочуть бути, що їм подобається та інші цікаві факти з їх життя. Після спілкування з дітками відразу стає зрозуміло – вони доб’ються успіху у житті! Серед них є майбутні фотографи, шеф-повари та програмісти.

   Активісти Профкому студентів НМУ також поспілкувались з директором дитячого будинку, або як називають його вихованці – «тато». З його слів, старший з дітей вже має успішне навчання закордоном, менших чекає не менш гарна доля. Микола Михайлович робить усе, щоб дітки були здорові та радісні, для нього безпека малих – найголовніше.  Понад десять років у цьому закладі діти живуть і ростуть у любові!

                                                                                                                                                           Єва Кравченко 

Коментарі