Активісти Профкому зустрілися з першокурсниками

   На перших зборах, присвячених знайомству першокурсників з Профкомом студентів НМУ кожен присутній дізнався чимало інформації про роботу нашої організації. Багато хто виявив бажання приєднатися до команди профспілки.

   Голова Профкому студентів НМУ, Віталій Мельничук, традиційно привітав ще недавніх абітурієнтів з вступом до НМУ. Після цього він представив голів профбюро усіх факультетів, щоб у випадку будь-яких питань, які стосуються Профкому, першокурсники знали, до кого звертатися.

    Протягом наступної частини зборів слово перед аудиторією слухачів мали голови комісій. Стипендійне забезпечення, соціальний захист, знижки на проживання в гуртожитку. Присутні почули багато інформації, яка безпосередньо їх стосується, чи стосуватиметься. Окрім цього, першокурсники дізналися про цікаві культурно-розважальні та спортивно-оздоровчі заходи, які ми вже провели, а також про ті, які плануємо організувати.

   Гра в "Мафію", літературний клуб "БамBook", "Poetry. Music. Night", "Sportfest" тощо. Скоро всі охочі зможуть взяти участь в цих та інших подіях або особисто приєднатися до їх організації.

   Кожен присутній отримав анкету активіста, в якій мав змогу вказати свої контактні дані та бажаний напрям діяльності. Спектр роботи у Профкомі , справді, дуже широкий, кожен зможе самореалізуватися та проявити себе в улюбленій справі.
Будьте активними! Залишайтеся з нами!

Наші інформаційні ресурси:

Facebook: facebook.com/nmuprofkom

Telegram: t.me/Profkom_NMU

 

 

 

 

Коментарі