Благодійний бал-маскарад в Колонній залі КМДА

   В Колонній залі КМДА, 10 червня 2017 року, відбувся Третій благодійний бал НМУ. Головною метою органзізаторів заходу - активістів Профкому студентів НМУ, був збір коштів для купівлі медичного обладнання в зону проведення бойових дій. Присутні, окрім того, що допомогли солдатам, також провели вечір у неймовірній атмосфері казки.

   Благодійний бал-маскарад - це місце, де звичайні курсанти перетворюються на прекрасних лицарів нашого часу, а студенти НМУ знімають повсякденні білі халати і в пишних сукнях чи розкішних костюмах витончено кружляють у вальсі.

   Військовий оркестр заслуговує окремого захоплення і похвали, адже на балу звучала не тільки класична музика, але і популярні пісні в їх інструментальному виконанні. Всім гостям дуже сподобалася атмосфера балу, вони були вдячні за можливість перенестися на один вечір у 18 століття.

  Урочиста частина почалася зі слів декана медичного факультету № 2. Наталія Юріївна розповіла про користь проведення подібних заходів не тільки з благодійною метою, але і духовного збагачення всіх присутніх і побажала насолоджуватися вечором, забувши про повсякденні проблеми та клопоти. Потім слово надали одному з організаторів балу, студентці 5 курсу Христині Копцюх, яка висловила подяку всім присутнім гостям. Несподіваним вчинком для всіх стала пропозиція руки і серця її хлопця Тараса Ружанского, з чим ми їх і вітаємо.

  Дійство пройшло на найвищому рівні, організатори від Профкому НМУ приклали неймовірних зусиль, щоб для наших студентів цей вечір став, справді, незабутнім. Сподіваємося,  наступного року знову повальсуємо у колонній залі КМДА.

  Ми взяли інтерв'ю у декількох учасників балу-маскараду, щоб дізнатися їх власне враження про дійство:

   Літвінова Наталія Юріївна, декан медичного факультету № 2

   Як Ви ставитеся до подібного роду заходів? Варто їх проводити в наш час?

   Я вважаю, що ми живемо в такий час, коли, на жаль, люди стали все частіше забувати про традиції минулих років. Цей бал - неперевершений подарунок і привід нагадати всім нам про вічні цінності які існували в часи лицарства. Я вважаю, що такі заходи варто проводити, тому, що ми завжди стикаємося з постійним негативом, а цей благодійний бал - це концентрація позитивної енергії, в якій переплітаються грація дівчат і статура їх кавалерів. Мені дуже подобається, те що грає жива музика, яка йде від серця музикантів. Якби музика була відтворена через програвач, то не було б тієї чудової атмосфери, яка присутня в даний момент.

   Чи були Ви на I і II благодійних балах?

   Так, безумовно. Мені дуже подобаються такі заходи, особливо майстер-класи з класичним танцями. Такі події, як бал, повинні проводитися, тому що це нові знання і новий досвід. В минулому році на одному з таких майстер-класів я танцювала ча-ча-ча з першокурсником.

   Дмитро, студент 1 курсу НМУ ім. О. О. Богомольця

   У чому головна цінність цього заходу?

    Завдяки проведенню таких заходів в нашому університеті зростає культура і свідомість студентів. Цей благодійний бал був організований для надання допомоги всім учасникам бойових дій та учасникам АТО. Бал-маскарад – це гарна традиція, а деякі традиції варто зберігати, тим більше, якщо вони ще мають на меті благодійність.

   Ти був одним з конкурсантів, які танцювали вальс, розкажи про свої враження.

   Це був хвилюючий момент, боявся забути послідовність рухів, але, на щастя, все пройшло на вищому рівні, не дарма ми так довго ставили цей танець. До цього я в школі займався класичними танцями, але я ніколи не танцював у закладах такого масштабу.

   Багато твоїх друзів/знайомих тут присутні?

   На жаль, не багато. Але я впевнений, що якщо надалі будуть проводитись такі бали-маскаради, то вони з задоволенням візьмуть участь.

   Чому варто організовувати бал-маскарад саме в такому консервативному стилі?

   Мені здається, що на подібних заходах ми повертаємося до старовинної культури, яка була багато сторіч тому. На сучасних вечірках або в нічних клубах ми не одягаємо масок і пишних суконь, не танцюємо класичні танці, не насолоджуємося живою музикою. А тут воно все гармонійно переплітається, і всі доклали максимум зусиль для цього.

   Ярослава Кречко, студентка 5 курсу, один з організаторів Тетього благодійного-балу НМУ

   Як і кому прийшла ідея влаштувати перший благодійний бал?

   Першими організаторами були Оля і Роксоляна Щеглюк. Їм теж, як і нам захотілося зробити щось корисне і витончене. Так і прийшла ідея благодійного балу, потім адміністрація КМДА дозволило провести бал-карнавал в колонній залі, за що ми їм дуже вдячні. В самому кінці  Першого благодійного балу молодий чоловік Олі зробив їй пропозицію руки і серця, це стало доброю традицією в подальшому. Цього року бал вийшов на новий рівень, про нас вже говорять на телебаченні і беруть інтерв'ю.

   Що ти можеш сказати з приводу пропозиції руки і серця Тараса на сьогоднішньому вечорі?

   Я щиро рада за свою подругу. Бажаю, щоб у Христини і Тараса були світлі почуття і вони кохали один одного все своє подружнє життя, як зараз.

   Чи є в планах організації проведення IV благодійного балу?

   Справа в тому, що організація подібного заходу забирає багато сил і енергії. Ми з Христиною вже 5 курс і наступного року хочемо передати свої напрацювання і залучити більше студентів з молодших курсів. Аби така чудова традиція, як проведення Благодійного балу продовжувалась.

   Тарас Ружанський, студент 5 курсу

   Як ти вважаєш, навіщо варто проводити такі заходи?

   Я думаю, що такі благодійні бали запускають ряд реакцій у нашому суспільстві, після яких люди починають якось замислюватися про те, що відбувається зараз в нашій країні. Найбільша цінність – це те, що студенти нашого університету танцюючи класичні танці в гарних вбраннях збирають гроші потребуючим, таким чином показуючи всім іншим, що їм важливі ті вчинки і дії, які роблять наші співвітчизники в зоні АТО.

   Чому ти вирішив зробити пропозицію саме в цей вечір?

   Мій найкращий друг зробив пропозицію своїй дівчині на I благодійному балу. Ми з Христиною вже разом більше трьох років. Я знав, що прийдуть її батьки і мої батьки, що будуть присутні мої друзі і близькі. Хотів, щоб всі вони в цей момент були поруч зі мною.

   Хтось знав про те, що ти хочеш зробити пропозицію руки і серця?

   Тільки мої батьки і батьки Христини. Друзям і близьким я не говорив. Хотів зробити сюрприз своїй коханій.

Коментарі