Будь під захистом – вступай до профспілки

   Несправедливо виселяють з гуртожтку, потребуєте матеріальної допомоги, не отримуєте соціальної стипендії чи зіткнулися з іншими життєвими неприємностями. Профком студентів НМУ допоможе вам вирішити чимало проблем, пов’язаних з життям в університеті.

   Членство в профспілці забезпечить вас не лише надійним захистом. Ви зможете користуватися всіма акційними пропозиціями та знижками, які здобувають наші активісти для вас(безкоштовні стрижки, знижки в кіно та театри, участь в марафонах тощо).

   Профспілка НМУ вже багато десятків років відстоює законні права студентів. Активісти організації щодня працюють над тим, щоб в університетському житті кожного не було порушень та несправедливості.

   Ви завжди зможете звернутися до профкому за допомогою та оперативно знайти вихід із будь-якої ситуації.

   Що потрібно, щоб стати членом нашої профспілки?

   Абсолютно небагато! Лише підписати відповідну заяву на участь в Профкомі студентів НМУ. Розмір щомісячного внеску – лише 1% від вашої стипендії.

   Студенти першого курсу зможуть підписати заяву на членство в профспілці під час реєстрації. Студенти інших курсів -  в 401 аудиторії морфологічного корпусу.

   Ставай членом профспілки та гарантуй собі надійний захист протягом всього студентського життя в НМУ.

   Наші активісти постійно покращують свої вміння та навички, необхідні громадським активістам. Як приклад -  участь в профспілковому клубі «New Vision» та в літній профспілковій школі в Одесі. Ми ніколи не стоїмо на місці!

   Якщо вам цікавий механізм роботи нашої організації, ви можете особисто стати активістом профкому та допомагати студентам у вирішенні проблем.

 

 

Коментарі