Чемпіонський вечір боксу від компанії «Union Boxing Promotion»

5 грудня 2015, концертний зал «Stereo Plaza» 

5 грудня, у столичному концертному залі «Stereo Plaza» (м. Київ, Краснозоряний пр-т, 119), відбудеться велике боксерське шоу, яке організовує одна з провідних промоутерських компаній України - «Union Boxing Promotion». 

В рамках майбутнього вечора боксу глядачі стануть свідками захоплюючих протистоянь, на кону яких стоятимуть престижні пояси WBA Continental, UBO World та головний бій вечора в якому розіграють вакантний титул Чемпіона Європи (EBU). 

У головному поєдинку вечора на ринзі ми побачимо одного з найбільш титулованих бійців компанії «Union Boxing Promotion» - Олега ЄФИМОВИЧА (26-2, 14КО), який проведе захист Чемпіонського поясу WBA Continental та спробує повернути собі титул Чемпіона Європи за версією EBU. Суперником українця у цьому протистоянні буде досвідчений боксер з Іспанії Рудді Енкарнасьйон (35-23-4, 17КО), який донедавна володів поясом чемпіона Євросоюзу. Варто також зазначити, що з 2012 року іспанець не програв жодного поєдинку. 

Нагадаємо, Олег Єфимович володів чемпіонським поясом EBU з 2008 по 2010 роки. За цей час Єфимович провів чотири успішні захисти титулу. І відтепер, після невдачі у 2010-у, Олег матиме змогу повернути собі титул найкращого боксера Європи у напівлегкій вазі. Окрім того, на кону даного поєдинку стоятиме також і чемпіонський пояс WBA Continental, який Єфимович здобув завдяки яскравій перемозі у нещодавньому двобої проти фіна Еронена Туомо. 

5 грудня на ринзі ми також побачимо не менш захоплюючий двобій за участю одного з найбільш прогресивних легковаговиків промоутерської компанії «Union Boxing Promotion» - Артема ДАЛАКЯНА (11-0, 7КО). У майбутньому поєдинку Далакян відстоюватиме Чемпіонський пояс WBA Continental, який Артем виборов у червні поточного року у Києві. Суперником нашого боксера буде представник Угорщини Роберт Каналас (11-5-0, 7КО). 

Ще одним титульним поєдинком стане бій за участю українця Олександа ЄГОРОВА (13-1-1, 6КО) та представника Угорщини Габора Молнара (17-7-0, 11КО). На кону даного протистояння буде стояти престижний пояс UBO WORLD, яким володіє Олександр Єгоров з червня поточного року. 

Окрім того на глядачів очікуватиме і низка рейтингових поєдинків за участю: Дмитра Федоса (5-0-1, 2КО), Карена Чухаджана (4-1-0), Ігора Кудрицького (1-0-0), Марата Кулумбегова (15-0-1, 8КО) та Владислава Баранова (2-1-0, 2КО). 

Трансляцію титульних поєдинків здійснюватиме у прямому ефірі телеканал 2+2. Початок трансляції 5 грудня о 22:00. 
http://vk.com/ua_ko

Квитки за телефоном: (063)567-72-19 Тетяна

Коментарі