Через роки та покоління

Ось і закінчився вже 6-й рік (від моменту мого знайомства з табором) відпочинку у вже рідному для мене і для багатьох студентів та випускників нашої Альма Матер, в СОТ "Медик".  Як каже мій наставник Антон: "Той, хто тут побував хоч один раз, завжди хотітиме повернутися сюди знову і знову".

Це дійсно так, бо табір дуже атмосферний. До нас приїздять відпочивати студенти багатьох поколінь, які мають стаж відпочинку в "Медику" від одного заїзду до  40 років, але усі, як один люблять і поважають стіни стареньких, але таких рідних будиночків. Кожен відпочиваючий знаходить тут собі те, чого йому так не вистачає в міській буденності: читає книги на лугу чи на пляжі, грає у футбол-волейбол-теніс-стрітбол-бадмінтон вдень та в мафію-аліас-крокодил-покер-шахи увечері.  А вогнище, гітара, чудові посмішки на ваших обличчях – що може бути приємнішим?! Особливо приємно, що наші студенти проявили себе культурною, спортивною, ввічливою та відповідальною ланкою суспільства. Так би мовити, гуртом, один за всіх та усі за одного.

За цей сезон наш колектив виконав грандіозну роботу в напрямку розвитку та організації роботи табору для покращення відпочинку наших студентів. З метою популяризації табору в травні цього року, було проведено спортивно-туристичний захід  "Медик СпортФест", який довів що активне дозвілля в нашій Альма Матер має право на життя в університетському таборі (85% учасників фесту приїхали на відпочинок до табору в цьому сезоні). Під час підготовки до заїздів було проведено 5 суботників, видано 571 безкоштовна студентська путівка, проведено близько 40 культурно-масових заходів під час заїздів, та багато інших приємних дрібниць відбулося цього літа.

Від усього нашого профкомівського колективу ЩИРО ДЯКУЄМО адміністрації університету в обличчі ректора К.М.  Амосової за ідею та надану можливість вперше за історію незалежної  України відпочити студентам НМУ в СОТ "Медик" БЕЗКОШТОВНО! 

Щиро дякую усім працівникам табору, без яких наш відпочинок був би неможливим: директору табору Д.О. Ткаченку та усьому колективу адміністративно-господарчої частини на чолі з проректором з адміністративно-господарчої частини та перспективного розвитку університету О.А. Никитюком,  які вже другий рік підіймають табір з руїн, проводячи там усі необхідні заходи для покращення його функціонування.

Дякую проректору з науково-педагогічної, лікувальної роботи та післядипломної освіти О.М. Науменку та заступнику начальника лікувального відділу Р.С. Цимбалюку за допомогу в організації медичної допомоги в таборі. 

Дякую голові профкому співробітників М.М. Лук'янець за підтримку та покращення матеріальної бази культурного сектору табору. 

Дякую клубу "Медик" з його керівником І.П.  Терпелюком, за сприяння в проведенні певних культурних заходів та кафедру фізичного виховання на чолі Т.П. Гусєва за допомогу в проведенні спортивних заходів.

Дякую усім студентам, які внесли частинку себе на суботниках та під час заїздів.

Хочу виділити команду найкращих помічників зокрема Настю Острик(табірний псевдонім «Дейнеріс», Гусака Вову, Мішу Іванцюру, Любу Коляду та ,звичайно, нашого профспілкового лідера В.М. Пилипка які викладалися на повну.

На першому заїзді виділю хорошу відповідальну компанію 4 медичного факультету зокрема найкращого Нептуна та хорошого волейболіста Колю Макоїда , Сашка Вдовиченка та Івана Корчемного (табірний псевдонім «Малібушечка»), які завжди усміхнені та раді допомогти в будь якому питанні.

На другому заїзді виділю Сергійка з псевдонімом "Сергей - ремонт наушников", який був відмінним Нептуном, помічником і залишився хорошим другом та найкращого гітариста Василя Лупаренка.

На третьому заїзді виділю компанію Орлів (Віталік, Ілюха & Co), хорошого помічника та друга Дмитра Сурмачевського, компанію одногрупниць з другого медичного факультету Яну, Юлю і Тетяну (табірний псевдонім "КПІ-шниці") і, звичайно, Науковий центр другого медичного факультету з його керівником Дмитром Дубенком, який зібрав навколо себе багато розумних дівчат та декілька хлопців та проводив для них лекції з хірургії.

Четвертий заїзд був доволі спокійним, але не можу не виділити студента 2 медичного факультету Березовського Андрія(табірний псевдонім "Д'артаньян") який додавав атмосферності в таборі.

За сезон в таборі відпочило 489 студентів та 181 співробітник НМУ імені О.О. Богомольця. Нелегально в таборі відпочило декілька сімейств їжачків та дві сім'ї підкинутих котенят (:

 

До нових зустрічей в новому сезоні!

З найкращими побажаннями Віталій Денисюкwink

 

P.S.: Чекаю на ваші коментарі .Скоро будуть усі фото. 

 

 

Коментарі

Чудова стаття!)))) Надзвичайно яскраві фото! :-) Ви дуже класна команда, так тримати!!! Дякую за теплі спогади... :*)
Оцінити: 
0
Спасибо всем от СНЦ за замечательный отдых и за теплые слова в статье))
Оцінити: 
0
Від себе хочу подякувати всьому колективу профкомовців та персоналу табору за організацію відпочинку. На момент приїзду я не уявляв, що тут так бомбєзно, завжди буду пам'ятати це літо, цих чудових людей з якими познайомився. Дякую вам за все! Сергей - ремонт наушников ("
Оцінити: 
0