Через терни "Медик Sportfest"

   Після цілого року складного навчання хочеться, як ніколи, взяти свої речі, зібрати хорошу компанію, чкурнути в затишне місце на природі та...замурзатися багнюкою з ніг до голови. Учасники змагань "Медик Sportfest" незабутньо провели вихідні 27-29 травня, долаючи лінії перешкод, які їм підготували організатори. Спокійні вечори навколо багаття після буремної звитяги запам'ятаються студентам-спортсменам надовго! Такої пригоди ніхто з них ще не переживав. 

  Протягом двох місяців організатори з Профкому студентів НМУ готували територію табору "Медик" для проведення великих змагань. Був виконаний величезний об'єм роботи, адже все мало бути на високому рівні. Адміністрація університету значно посприяла в матеріальному забезпеченні заходу: трансфер учасників до місця дислокації, їх харчування протягом трьох днів, послуги охорони та медичної служби. Також допомагали нам представники туристичного клубу "Глобус" (КПІ).

  Понад 150 людей були присутні на території табору "Медик" у минулі вихідні. Із них 112 були учасниками 14 команд, біля 40 - волонтери з Профкому студентів, які слідкували за порядком під час проведення всіх етапів змагань та визначали переможців. Безпеку забезпечувала поліція, пожежна служба та лікарі. Змагання розпочалися із представлення команд, де їх представники оголошували свою назву та свій девіз. Найцікавішим видався нічний квест, який складався з багатьох цікавих та непростих випробувань, як-ось знайти вихід з лабіринту, викопати яму під колодою та пролізти під нею всією командою, пройти перепони з шинами тощо. Саме після цієї частини заходу учасники були неймовірно стомлені, вимазані багнюкою та щасливі, адже викид адреналіну був шалений. Річка допомогла всім розслабитися після напружених сутінкових етапів.

   Представники турклубу "Глобус" організували частину перешкод для наших студентів. Конкурс капітанів теж видався цікавим, лідер кожної команди мусив викопати якомога більше консервних бляшанок і при цьому не загасити свічку. За результатом всіх конкурсів переможець мав набрати найменшу кількість балів. 

                        Після третього дня "Медик Sportfest" були визначені преможні місця, призи здобули такі команди: 

   I місце - "Адреналін" (команда Медичного ф-ту №4)

                                            II місце - " Спарта" (команда НМУ Спортклабу)

           III місце - "Загін самогубців"

  Вітаємо їх з довгочікуваною перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

   Медичні послуги забезпечували лікарі, один з яких Дан Лізін висловив свою думку про наш захід: 

   "Я думаю, що такий захід як "Медик Sportfest 2016" об'єднує студентів поза навчанням в якості цікавого інтерактива. Всі курси брали участь в цьому заході, та змагалися як одне ціле. Надіюся, що наступний подібний захід набере не менше, ніж 300 людей, і з кожним роком ця кількість лише збільшуватиметься."   

   Організаторам дуже приємно чути позитивні відгуки про "Медик Sportfest" від учасників змагань. Дуже добре, що студенти мають бажання розвиватися фізично та брати участь у позанавчальній діяльності. Впевнені, що всі присутні залишилися задоволеними. Фізичне навантаження дуже важливе для здоров'я в наш час. Тож готуйте своє тіло та дух до наступних випробувань на теренах табору "Медик".

Коментарі