"Чорний бумер" і не тільки від легендарного "Серьоги" | Відвідай концерт відомого артиста із шаленою знижкою!

   У студентів НМУ знову є можливість відвідати грандіозну подію зі значною знижкою. Вже 13 листопада  у вас буде прекрасна можливість почути кращі хіти "Серьоги а.к.а. Поліграфа Шарікоffа"! 

   Чому варто піти на концерт Серьоги?

1. Побувати на виступі суперхаризматичного виконавця.
2. Підспівувати найулюбленішим трекам.
3. Почути щось новеньке.

   Під яким би псевдонімом не виступав цей талановитий артист, в якому жанрі не виконувалися б пісні, його творчість стовідсотково чіпляє публіку. 13 листопада в Жовтневому палаці відбудеться концерт Серьоги, який ви просто не можете пропустити!

   Сергій Пархоменко ось уже 17 років на сцені. Його поява на музичній арені була схожа на вибух. Однієї пісні «Чорний бумер» вистачило, щоб увійти в історію. Цьогоріч виповнюється 15 років з дати виходу першого альбому Серьоги «Мій двір: Весілля та похорони». Цікаво, що його видала компанія MFG/BMG Ukraine. Хоча сам Серьога з білоруського міста Гомель, його творчість і життя тісно пов'язані з Україною.

   Із моменту виходу першої збірки треки Серьоги безперервно крутяться на телеканалах, грають із радіоприймачів, звучать у фільмах і комп'ютерних іграх. Окрема сторінка біографії – телепроект «X-фактор». Українським глядачам запам'яталася іноді різка, але справедлива манера спілкування співака.

   А чотири роки тому Серьога представив свій новий проект – Поліграф Шарікоff. Про успішність нового амплуа артиста говорить кількість переглядів кліпів на каналі Youtube. «Гелік Вани» – 22 мільйони, «Какао белого цвета» – 7 мільйонів, «Харизма» – 5 мільйонів.

Придбати квитки Ви можете за наступними цінами: 

Партер: 500 грн, замість 2750 грн.

Амфiтеатр: 450грн, замість 1750 грн.

1 ярус балкона: 400 грн, замість 1250 грн.

2 ярус балкона: 350 грн, замість 550. 

(на квитках вкзана оригінальна ціна без знижки)

   Бронювання та купівля квитків: 0956528350 - Ярослав (Telegram; Viber)

   Придбати квитка за шаленою знижкою можна до 15 жовтня! 

   У вас буде прекрасна можливість почути кращі хіти Серьоги а.к.а. Поліграфа Шарікоffа! 

Коментарі