До відома студентів, що проживають у гуртожитку №6

Списки студентів, що НЕ рекомендовані для поселення у гуртожиток №6 на 2015-2016 навчальний рік.

Коментарі

і що ви пропонуєте нам тепер робити?
Оцінити: 
0
Ці списки розглядаються як студенти, які будуть можливо переселені в інші гуртожитки НМУ, тобто це означає, що вас НЕ виселяють, а переселяють в інший гуртожиток, оскільки вагомих підстав для виселення немає. Переселення відбувається у зв'язку із вимогою розселити студентів по 2 і 3 в кімнатах. Проте це попередні списки, уся подальша інформація про поселення і переселення буде повідомлятися на сайті.
Оцінити: 
0
а в які гуртожитки є можливість переселитись? але не на словах, а так щоб у ВЕРЕСНІ ми вже могли там жити.
Оцінити: 
0
Переселяти будуть у 4, 3, 5 гуртожитки, де є вільні місця, і всі списки ми будемо виставляти на сайті, кожна людина до початку вересня буде знати де вона буде проживати. Ми недопустимо виселення за незрозумілі порушення!
Оцінити: 
0
нічого не розумію, на студраду мене не викликали, лише було одне попередження минулого року, хіба не три потрібно бля виселення?
Оцінити: 
0
Цей список включає людей, яких НЕ виселяють, а переселяють, тобто це означає, що на наступний навчальний рік Ви БУДЕТЕ проживати в гуртожитку, але не в 6. Ми спробуємо розібрати кожний випадок, який подали нам із гуртожитку і вияснити реальні порушення.
Оцінити: 
0
А тех,кто записан в Додатку 1, тоже " возможно переселят" или это 100% выселение?
Оцінити: 
0
И еще момент- в этих документах написано о решении студ.рады числом 17.06, а ничего,что тем,кто якобы "не исполнил требований при отъезде на летние каникулы", замечания делались позже этого числа ? Так как тогда студ.рада могла составить списки людей на выселение?
Оцінити: 
0
Якщо Ви маєте на увазі Додаток №1 ці списки, то це означає, що ці студенти будуть переселені в інший гуртожиток НМУ, а не виселені на вулицю. Щодо ситуації із 17.06 і випадками після цього - ми спробуємо вияснити в адміністрації.
Оцінити: 
0
Тобто перенаселений лише 6 гуртожиток? Лише в 6 гуртожитку люди кучкуються, тоді як в інших гуртожитках є кімнати, де ніхто взагалі не живе? Чому я маю невідомо за чиїм рішенням міняти місце, де я не один рік жила? Це припустим? В яких паперах записано, що адміністрація без відома студента може вільно розпоряджатися, де йому жити?
Оцінити: 
0
Насправді, проблема з перенаселеням такого ж плану є і в гуртожитку №7, де в кімнатах проживає по 4 і 5 людей. На наступний навчальний рік студенти повинні проживати відповідно санітарним нормам по 2 і 3 людей. При наявності вільних місць в інших гуртожитках НМУ студенти будуть розселені, тому що при поселенні в гуртожиток ми підписуємо угоду тільки на 1 рік і ніякого документу, що вказує на те, що ця кімната закріплена саме за нами на 6 років навчання немає і це не передбачено ніякими нормативно-правовими документами. Саме тому адміністрація має на це право, але це не означає, що має право на безпідставне виселення. Тільки за умови фактичної наявності вільних місць для кожного студента, який не має підстави для виселення, ми допустимо переселення студентів в інші гуртожитки НМУ, а ні в якому разі не виселення.
Оцінити: 
0
Хорошо, в 6 будут жить по 2-3 человека, а нас переселят в другие общежития, где мы будем жить по 5-6 человек. Это справедливо?
Оцінити: 
0
Усі студенти повинні жити по 2 і 3, відповідно до санітарних норм, не залежно від гуртожитку. Вас буде переселено тільки за умови наявності вільного місця в іншому гуртожитку.
Оцінити: 
0
" Вас буде переселено тільки за умови наявності вільного місця в іншому гуртожитку." тобто якщо в гуртожитку в який пересиляють теж перенесалення то як бути??
Оцінити: 
а можно как-либо повлиять на то, куда и с кем нас будут переселять?
Оцінити: 
0
Где можно найти условия договора на поселение в общежитие ?
Оцінити: 
0
А може бути такий випадок, що коли я повернусь в гуртожиток №6, мені скажуть : "Ви тут більше не проживаєте, і місць в іншому гуртожитку не знайшлось??"
Оцінити: 
0
Народ,ищу студенку медицинского универа,тольо не знаю какого. Негритянка Калокох Фату-Амие. Жила в Луганске,с началом боевых действий пропала,вещи все здесь,документы тже. Думаем,где то поступила учиться в другом городе.возможно.в Киеве. Или подскажите как искать?
Оцінити: 
0
Відправте мені всі дані які знаєте про цю людину на пошту vpylypko@gmail.com А також Ваші контакти, щоб я міг з Вами зв'язатися
Оцінити: 
0
А нужно будет заново брать ордер а поселение?
Оцінити: 
0
заселение будет после 25 августа
Оцінити: 
0
ордер заберете в 6ке, и приходите в 4е общежитие после 25го числа
Оцінити: 
0
А почему именно в 4? Где видно списки на поселение?
Оцінити: 
0
Если случится такая ситуация, что по неизвестной причине мне либо не смогут выдать ордер с 6-ки, либо вахтерша не пустит или не хватит места в 4-ке, а с шестой меня уже выселили, то к кому конкретно обращаться, что бы знать наперед?
Оцінити: 
аот цікаво а перший курс куди заселять? це ж треба викинути людей що там по пять років живуть....немає фантазії
Оцінити: 
0
При наявності вільних місць з першого курсу будуть селити лише пільговиків. Потім всіх інших, якщо будуть вільні місця.
Оцінити: 
Добрий день! Роз'ясніть, будь ласка, ситуацію з списками на переселення! Жодного порушення, виклику на студраду протягом 2014-15 року не було. Кімната не перенаселена, проживає троє студентів! Кімната була здана після 17.06.15, жодних зауважень не було і про рішення студради17.06 ніхто до 25.06 попереджений не був. Куди звертатись на рахунок безпідставного занасення в списки на переселення? Порекомендуйте можливо з батьками звертатись до ректора на рахунок свавілля в гуртожитку!
Оцінити: 
0
Что нужно иметь при себе для поселения в 4-ку и быстро ли это будет проходить?
Оцінити: 
0

Сторінки