Дивні люди. Stand Up проти Театру.

  Думаємо, багато хто з Вас пам’ятає неординарну трупу «Дивні люди». 8 червня в Будинку архітектора відбудеться подія під назвою «Stand Up проти Театру». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

  Чому варто піти Stand Up проти Театру?

  1. Можливість легко і невимушено провести час. Пізнатис себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо в метушні життя
  2. Авторська музика від чудового рок колективу групи L'UVERS
  3. Величезна доза гумору, емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

Що? - Театр Дивні люди - «Stand Up проти Театру»
Де? - Київ, Будинок Архітектора, вул. Б. Грінченка 7
Коли? - 8 Червня, 19:00
Скільки? -
БЕЗКОШТОВНО

За детальною інформацією та з приводу квитків, звертайтесь за номером:  +380 (98) 854 72 80  (Ігор)

КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА

-

  Хто ж не пам'ятає відому цитату з улюбленого мільйонами фільму «Москва сльозам не вірить» про те, що через 40 років нічого не буде: ні кіно, ні театру, а тільки одне суцільне телебачення. Але час йде, а театр продовжує жити, відроджуючись і перероджуючись заново єдиним організмом.
  А що стосується іншого явища з назви... То в останні роки жанр Stand Up набирає все більшої популярності. Давайте ж розберемося разом, що це - сеанс психотерапії, тренд, своєрідна сповідь?    Чи можливо з'єднання таких явищ, як стендап і театр?
  Хто ж більше програє чи виграє від такого симбіозу? Та й взагалі, чи варто визначати переможця? Остаточне рішення приймете Ви на прем'єрі комедійної постановки від театру «Дивні люди».
  Отже, запрошуємо всіх вас в повний харизми і дещо відчайдушний театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Коментарі