Форум "Людина праці. Тренд чи Рудимент?"

27 квітня в Українському Домі відбулося обговорення, у форматі відкритої дискусії, важливого дня, що наближається – 1 ТРАВНЯ - Дня міжнародної солідарності трудящих та безпосередньо людини праці. 
У дискусійних панелях Форуму «Людина праці. Тренд чи Рудимент?» взяв участь заступник голови Профкому - Михайло Барський.

        В обговоренні приймали участь більше ніж 50 учасників - експерти в галузі працевлаштування,  громадські та державні діячі, представники профспілок та студенти, які спільно обговорили не зовсім трендові питання українського порядку денного. 
Зокрема:
• 1 ТРАВНЯ. Формалізм чи символізм?
• ГІДНА РОБОТА та умови праці в Україні. Чи є чим пишатися?
• Хто сьогодні відстоює права та інтереси ЛЮДИНИ ПРАЦІ?

         Резюмуючи, організатори Форуму зазначили, що розуміння Першотравня, як «дня солідарності», «дня захисту прав робітників» та «дня консолідації суспільства навколо відстоювання інтересів людини праці» є далеко не у всіх громадян. 
        Молоде покоління українців досить стереотипно сприймає 1 травня. Для них це, перш за все, вихідний день та чудова можливість відпочити на природі. 
        Однак результатом дискусій стало спільне бачення учасників щодо необхідності ребрендингу цього свята за рахунок змістовного наповнення. 
Тому, друзі, давайте солідаризуватись та вшановувати людей праці!

Коментарі