ГОНKА НАЦІЇ

В 2015 році в Україні вперше пройдуть «ГОНКА НАЦІЇ» — вражаючі забіги з перешкодами, аналогів яким в нашій країні ще не було. Навіть якщо Ви раніше приймали участь в марафонах, тріатлоні, пейтбольних іграх, займаєтесь CrossFit чи іншими видами активного спорту, «ГОНКА НАЦІЇ» стане для Вас справжнім випробуванням та справжньою авантюрою, яка по силах кожному, тому кожен повинен це спробувати.

Забіги відбуваються на спеціальних трасах, до створення яких ми залучили професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС. Ми вивчили досвід інших країн, де проходять схожі змагання, такі як SPARTAN RACE (США), TOUGH MUDDER (США), SUPER HERO (США), MUD RUN (США), THE COLOR RUN (США), TRU GRIT (Австралія), участь в яких приймають мільйони учасників. Настав час і українцям мати схожі змагання!!!

Як стати волонтером?

Ми раді, що Ви зацікавлені у роботі в якості волонтера. Напевно Вам вже відомо, що волонтери не отримують грошової винагороди за свою роботу. Однак для волонтерів передбачено декілька інших винагород.

Вимоги до волонтера:

Особа чоловічої або жіночої статі старше 16 років;
Бажано мати повну вищу освіту або навчатися у ВУЗі;
Відсутність судимості та високі моральні принципи;
Вміння працювати в команді;
Привітність, чуйність, комунікабельність;
Комп’ютерна грамотність.

Волонтери працюють на двох рівнях:

1) перший рівень – це «волонтер». Іншими словами, це – звичайний волонтер, у якого немає достатньо вільного часу, щоб надавати допомогу увесь рік поспіль і тому він приходить на змагання як волонтер, допомагаючи в організації та особливо у день змагань. За його роботу на повний день волонтер отримує безкоштовний квиток на одне із наступних змагань:

1 день роботи – безкоштовний квиток на наступний забіг;
2 дні роботи – безкоштовний квиток на наступний забіг за вибором.

Діє для всіх регіонів України

2) другий рівень – це «член команди ГОНКА НАЦІЇ». Це вищий рівень співробітництва, яке триває дедалі довше, аніж один день змагань, а саме – як мінімум повний період сезону.

Більше інформації http://racenation.com.ua/bazhayete-stati-volonterom/

Стати волонтером https://docs.google.com/forms/d/1wVeSS5BCv4TeePLqQ7WXy8LggmdaKFJld15R456...

НЕ ЗНАЕШ , ЯК НАВАЖИТИСЬ ПИШИ І ДЗВОНИ :

Олександр : http://vk.com/id211861314

(063)979-06-37

Вадим: http://vk.com/id22913532

(096)119-61-83

Коментарі