Граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках

Гуртожиток НМУ

У зв*язку з неоднозначністю визначення оплати за проживання у студентських гуртожитках та відповідно до зауважень перевіряючих органів до ВНЗ, Профспілковими комітетами студентів НТУУ "КПІ" ,КНУ ім.Т.Шевченка та Профспілкою працівників освіти і науки України  велась активна робота з МОН, щодо розробки документа, який би регламентував граничну межу оплати за проживання у студентських гуртожитках.

28 березня 2011 року відповідний документ було видано (дивіться нижче).

Згідно наказу, граничні розміри плати за гуртожиток встановлені на рівні: 40% від мінімальної стипендії.

"1. Встановити, що граничний розмір плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності (далі - гуртожитки) з урахуванням ПДВ, встановленого згідно з законодавством, виходячи з нормативу 6 кв. м житлової площі (для новозбудованих гуртожитків - 8 кв. м житлової площі), не може перевищувати:

* для студентів, абітурієнтів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації - 40 відсотків розміру мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації;"

Текст наказу буде постійно доступний в розділі Студмістечко НМУ в категорії "Нормативні документи"