ХТО МАЄ ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК?!

На останньому засіданні ректорату було доповнено та затвердженно перелік пільгових категорій студентів, які мають право на першочергове поселення в гуртожитки НМУ: 

  • - діти-сироти і діти, які залишилися без піклування батьків (згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 433 від 16 червня 1995 року  «Про поліпшення матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків»);
  • - діти-інваліди І-ІІІ груп;
  • - громадяни, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1,2,3 категорій та діти із числа потерпілих (згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);
  • - діти шахтарів, для яких це передбачено Законом України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;
  • - діти учасників бойових дій в зоні АТО;
  • - особи, що навчаються,  та співробітники НМУ, які мають постійне місце реєстрації у Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополь.

Всі студенти які не мають пільг поселяються самостійно в інші місця для проживання ( не гуртожитки НМУ). Відповідна інформація була доведена під особистий підпис всім абітурієнтам під час надання оригіналів документів до приймальної комісії.
Адреси та номера телефонів альтернативних гуртожитків м.Київ.
1.Гуртожитки Київського Міжнародного Університету (м. Житомирська)
Звертатись до завідувача відділу поселення – Валерія Анатолієвна 050-682-74-60, 044-424-80-08
2.Сайт, з інформацією про низку Хостелів в м. Києві – www.hostelskiev.in.ua

Коментарі

А для студентів-першокурсників скільки в наявності вільних місць на поселення, і яким чином ці місця будуть розподіляти? І якщо є вільні місця- то у яких саме гуртожитках?
Оцінити: 
0
так ,такі як Сатановська М.А (лист М.А. Амосової.до МОЗ від 14.08.2015р №1481), та її подібні проживають в гуртожитках безкоштовно а наші діти мають платити не за гортожиток а приватні помешкання ,який там контроль у вас щодо поселення ????
Оцінити: 
0
"ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ"(http://nmu.edu.ua/news-open.php?id_news=3671) - це все зрозуміло , хто немає права на поселення В ВАШИХ гуртожитках ( це при тому , що в інших вищих вузах м.Києва навпаки чомусь найперше заселяють перший курс. Але, ( ПИТАННЯ ДО ПРОФКОМУ НМУ"Богомольця")-ЧОМУ не вказуєте кількість вільних місць на 2015-2016 рік і кількість пільговиків на поселення у ваші гуртожитки ? ... І додаткове запитання- чому саме особи, що навчаються і які мають постійне місце реєстрації у Донецькій, Луганській областях, і тим більше АР Крим та м. Севастополь мають право на першочергове поселення в гуртожитки НМУ і за які саме заслуги вони дістали в наш час за останній рік саме ці першочергові місця( вони ж мають поступати в вузи України як іноземці і так саме заселятись у гуртожитки, так ,як вони не є громадянами України) ? Чи на рахунок іноземців у вас свої закони на першочерговість при поступленні й поселенні у ваші гуртожитки ? Надіюсь, що Профком мені розяснить і дасть докладну відповідь на мої запитання!
Оцінити: 
0
скажите, а какой пакет документов нужен для поселения?
Оцінити: 
0
А як може звичайний студент-першокурсник підселитись у гуртожиток? Тим паче, що є пільга, якої немає у списку НМУ , але яка є у списках, вказаних в офіційній статті ( https://osvita.ua/vnz/student_life/51879/ ) Заздалегідь дякую
Оцінити: 
0