«Ідентифікація 2.0» вже 17-го жовтня | Відвідай грандіозний молодіжний захід

   «Ідентифікація 2.0»: Illaria, Balaklava Blues, Лeв Шуров, Хас та інші артисти заспівають у Палаці Спорту!

   17-го жовтня у столичному Палаці Спорту відбудеться захід "Ідентифікація 2.0". 

   «Ідентифікація 2.0» - це фінал масштабного освітнього проекту «Відкривай Україну», в якому підлітки покажуть своє бачення реформ в країні, презентують стартапи та свіжі ідеї розвитку громадянського суспільства. 26 команд школярів з усієї країни у формі пітчингу презентують свої проекти. Підлітки, які хочуть змінювати сучасне суспільство, відкриють для відвідувачів свої ідеї та покажуть, хто насправді run the world! 

   На вас чекає насичена музична програма з такими виконавцями, як: Illaria, NESPROSTA, ILCHY, ХАС, Лeв Шуров, Balaklava Blues та інші. Вони покажуть, як може звучати українська література. Кожен з артистів на концерті заспіває пісні на твори поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Класична українська поезія зазвучить у рок, джаз, електронній чи навіть інді-музиці.

   Марічка Марчик, Balaklava Blues: «Окрім того, що ми, як музиканти, розширюємо кордони та проводимо ідентифікацію українського по всьому світу, ми з Марком - сім‘я, яка виховує 4х дітей. Тож для нас особливо важлива ініціатива, яка залучає дітей в Україні до розвитку сучасного суспільства. Ми горді будемо зіграти сет на «Ідентифікації».

   Лев Шуров та гурт Молодість: «Ми вдячні проекту «Ідентифікація» за можливість показати наші авторські пісні широкому колу підлітків. Сподіваємось, вони отримають потужні емоції, а для нас це буде не останній Палац Спорту!»

   Вхід вільний за попередньою РЕЄСТРАЦІЄЮ

Коментарі