Клуб мафії НМУ «Sin City» відкрито!

   Навчання-навчанням, але відпочивати все ж потрібно! 11 жовтня 10 студентів нашого університету побували на першій грі клубу мафії НМУ "Sin City"  2017/2018 навчального року. 

   Затишна гостьова кімната в Campus Anticafe, гарячий чай зі смаколиками, весела компанія та, звісно ж, приємна гра радували учасників заходу впродовж 2 годин. Було проведено 2 кола, із рахунком 1:1. Як бачите, мирні жителі ні в чому не поступалися представникам сімейки Мафіозі і їм вдалося прогнати «темних» зі свого "гріховного" міста.

   По завершенню дійства, учасники заходу обмінялися своїми враженнями, деякі ще й номерами телефонів, після чого насолодилися живою музикою – грою на фортепіано у виконанні Віталія Павлова – ведучого клубу мафії НМУ «Sin City». Завдяки йому кожен зміг відразу влитися в гру: і «профі», і любителі, і новачки.  Адже він завжди пояснює всі правила й знаки, аналізує помилки кожного та розповідає як потрібно чинити в тій чи іншій ситуації.

   Дякуючи організаторам клубу мафії НМУ «Sin City» - Ярині Савчук та Іщенко Світлані всі залишили Campus Anticafe веселими та готовими йти додому, гризти граніт науки.

  Приєднуйтеся до на нашої мафіозної спільноти та розвивайте свої акторські й ораторські здібності, логічне мислення та знайомтеся з новими людьми!

Коментарі