Комісари та мафіозі зустрілись на турнірі в "Медику"

   Під час першого заїзду в ОСТ «Медик» студентам нашого університету випала нагода випробувати себе в різноманітних змаганнях. Одним із найпопулярніших серед відпочивальників став перший в НМУ турнір з інтелектуально-розважальної гри «Мафія».

   Протягом 2-х днів ведучі та судді клубу «Sin City» виявляли серед 30-ти учасників найкмітливіших та найрозсудливіших «мафіозі». Під час 7-ми проведених ігор були визначені 4 переможці. Найкращими гравчинею та гравцем стали Рубан Єлизавета та Оберняк Артем. Також показали чудовий результат Денисюк Іванна та Грабовий Олександр.

   Завдяки Анастасії Острик та Олександру Соколенку «медики-мафіозі» під час гри мали змогу поласувати печивом. А дякуючи Заліпському Ярославу, Скопцю Дмитру, Янковському Ярославу, Краскову Олександру, Лисюк Лілії та Іщенко Світлані, учасники турніру не лише були справедливо оцінені, а й поринули в атмосферу справжнього «гріховного міста».

   Незабаром, на початку жовтня, стартує університетський турнір з гри «Мафія». Тож чекаємо на Вас! Приходьте та покажіть, на що Ви здатні.

   Більше інформації про клуб «Sin City»:

Facebook 

Instagram

- Чат в Telegram 

Коментарі