Безкоштовна лікувально-діагностична консультація для студентів

   Студенти мають змогу отримати безкоштовну консультацію від провідних лікарів України на клінічних базах нашого Університету за підтримки Ректора Національного медичного університету, адміністрації НМУ та Оздоровчої комісії Профкому студентів ім. О.О.Богомольця. 

   На базі НМУ імені О.О. Богомольця знаходиться 59 клінічних кафедр та підрозділів, розташованих у137 лікувально-діагностичних закладах. На них працює більше 120 професорів, в тому числі 16 академіків та членів-кореспондентів НАМН та НАПН України, більше 250 доцентів, 640 асистентів та близько 100 клінічних ординаторів. Вищу та першу фахову кваліфікаційну категорію мають близько 82 % співробітників клінічних кафедр Університету.

 Кожен студент та його найближчі родичі мають право звернутись за лікувально-консультативною допомогою до спеціалістів. Якщо виникла потреба у професійній консультації з приводу власного здоров'я , заповніь анкету: https://goo.gl/fCZdBx

Протягом найближчого часу із Вами зв’яжуться представники Профкому студентів та Відділу лікувально-консультативної роботи ректорату.

Зі всіма питаннями звертайтеся за номером: 

(044) 234-43-11 Відділ лікувально-консультативної роботи ректорату

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Коментарі