Крізь втому до перемоги | В ОСТ "Медик" відбувся вже четвертий "Medyk Sport Fest""

   Оздоровчо-спортивний табір «Медик» знову став місцем екстріму та шаленого викиду адреналіну. Студенти НМУ відправились випробовувати свої тіло та дух під час змагання «Medyk Sport Fest».

   Вже четвертий рік поспіль активісти Профкому студентів НМУ традиційно організовують подібний захід. Цього разу до подолання різноманітних перешкод  долучилися 15 команд, одну з яких представили іноземні студенти. Стати частиною «Medyk Sport Fest» міг кожен студент НМУ. 

   Протягом 3-х днів, з 31 травня по 2 червня, учасники змагання проявляли всі свої вміння, щоб показати найкращий результат. Простору для самовираження було більш, ніж достатньо. Окрім проходження нічних та денних етапів, команди представляли себе під час візитки, виконували завдання із тактичної медицини та демонстрували свою єдність під час конкурсу капітанів.

   Не зважаючи на темряву, багнюку, спеку чи інші природні умови, долаючи втому та упередженість, кожен учасник змагань демонстрував свій абсолютний максимум. Перемоги жадав кожен, але призові місця посіли лише найсильніші. Згідно з результатами всіх пройдених етапів, турнірна таблиця виглядала наступним чином:

I місце – команда «BANDA».

II місце – команда «Tiger Rhythm».

III місце – команда «Леви».

   Команда «BANDA» вже другий рік поспіль стала абсолютним чемпіоном «Medyk Sport Fest». Вітаємо переможців та бажаємо продовжувати в тому ж дусі. 

   Профком студентів НМУ та всі учасники змагань висловлюють свою вдячність адміністрації університету та окремо О.А. Науменку за безпосереднє привітання команд. Дякуємо В.О. голови студентської ради НМУ О.М. Вершуті, Кафедрі медицини надзвичайних станів та тактичної медицини, туристичному клубу «Університет», а також усім волонтерам за значний вклад у проведенні «Medyk Sport Fest».

   Також учасники отримали безцінні призи та в майбутньому приємні емоції від наших партнерів «Люди в білому», кінотеатру «Супутник», «Jumping Hall». Дякуємо вам за підтримку студентських ініціатив.  

Усі фотографії з "Mеdyk Sport Fest":

ПОСИЛАННЯ І

ПОСИЛАННЯ ІІ

Коментарі