Лекції, масаж та цукерки замість цигарок | Тиждень здоров'я в НМУ

   Протягом тижня активісти  Профкому дали  можливість студентам НМУ долучитися до заходів з нагоди “Дня здоров’я”. Кожен охочий міг відвідати лекторії, присвячені темі здоров’я, випробувати на собі експрес-масаж та взяти участь в інших подіях.

   Багатьох студентів,  справді,  цікавить їх стан організму, тому вони із  задоволенням приєдналися до акцій з нагоди “Дня здоров’я”. Під час круглих столів присутні могли не лише почути цікаву інформацію, а й опинитися в центрі подій лекці

    В арсеналі організаторів були  різні  прилади  для антропометричних    вимірів  (ваги, сантиметрові стрічки,  лінійки  для  вимірювання товщини жирових складок тощо).  За словами учасників, лекції були цікавими та інформативними.

      Окрім заряду корисної інформації, багато студентів захотіли відчути День здоров’я на собі. Спеціально для цього організатори постаралися і влаштували невеличкий масажний пункт. Відвідувачі цих процедури залишилися дуже задоволеними.

      Складно було оминути увагою активістів, котрі ходили по “курилці” та обмінювали цигарки на цукерки. В умовних паперових легенях, у які профкомівці складали “трофеї”, під кінець акції зібралось чимало тютюнових виробів. На думку організаторів, кожна пожертвувана цигарка, хоч трішки покращить здоров’я курців.

      В планах Профкому студентів НМУ проводити подібні заходи не один раз у рік, а якомога частіше. Пам’ятайте про своє здоров’я щодня!

Коментарі