Літня Школа з Комп’ютерних Наук у Львові

   Хочемо поінформувати про проведення студентської Літньої школи з Data Sience в Українському Католицькому Університеті у Львові. 

   Літня школа — це двотижнева інтенсивна навчальна програма, яка цього року буде присвячена тематиці наук про дані (Data Science) та проходитиме 10 - 23 липня 2016 року. Програма навчання на школі включає такі курси як: Statistical Inference, Machine Learning, Data and Big Data Management, Intro to Deep Learning, Data Visualization, Computer Vision, Automatic Speech Recognition, Bioinformatics, Data Analytics in Finance, Social Network Analysis, Machine Learning for Signal Processing, Natural Language Processing. Навчання студентів на школі передбачає не тільки слухання лекційних курсів, але й виконання практично-орієнтованих проектів у командах. Робоча мова: англійська. 

   Реєстрація на участь в літній школі включає в себе дві ключових дати: рання реєстрація до 1 травня та пізня реєстрація до 1 червня. Більш детальну інформацію Ви можете знайти у додатку до листа або на сайті літньої школи http://cs.ucu.edu.ua/summerschool/about/ 

З найкращими побажаннями, 
Тетяна Блага 
Координатор LvCS, CS@UCU 

http://cs.ucu.edu.ua/summerschoo

Коментарі