Любимо вас! Повертайтесь!

Дякуємо за те, що ви нас захищаєте і оберігаєте наш мир!) Ми вами пишаємось, ми вас любимо, ми вас неймовірно підтримуємо!)

Любі наші захисники. Сьогодні вся країна відзначає ваш День! Ми дуже сумуємо з того, що півтора роки тому у наш спільний дім постукала війна, але ми раді, що так змогли впізнати вас – наших справжніх воїнів, наших захисників!
Показать полностью.. І навіть не можемо собі уявити те, що переживаєте ВИ десь там на Сході, та розуміємо, що це лише тому, що ви невтомно кожного дня оберігаєте наш мир та спокій тут! Але ви , мабуть, не уявляєте, як ми переживаємо за вас, як збираємо всі сили і шукаємо усе необхідне, щоб у вас всього вистачало на фронті, як хочемо допомогти вам звикнути до мирного життя тут, як молимось за вас, щоночі.

Любі наші захисники! Сьогодні ми хочемо скільки всього побажати вам,
та головне: повертайтесь живими та здоровими, повертайтесь до мирного життя, повертайтесь в теплі обійми своїх найрідніших.
Попри всі угоди, попри всі домовленості, попри весь біль і розчарування піднімайте свій щит та впевнено йдіть до перемоги, а ми завжди будемо вас підтримувати! І пам’ятайте: не політики і генерали, -а саме ви – наша надія на зміни, мир та перемогу!-

Любимо вас! Повертайтесь!
Перемога буде за нами!

П.С. особлива подяка за зйомку та монтаж відео Евгений Засецкий
 

Коментарі