«Маленький принц» у виконанні студентів НМУ

   Вперше в історії НМУ студенти  демонстрували свої акторські здібності у справжній театральній постановці. Подія створила чималий ажіотаж. І не дарма, адже такого «Маленького принца» глядачі ще не бачили.

​   Учасники театрального гуртка Профкому студентів НМУ, 15 червня, виступили зі своєю дебютною виставою. Хоч назва та ідея постановки збігається з твором Антуана де Сент-Екзюпері, проте деякі персонажі та повороти сюжету були абсолютно новими. Незвичним було і місце показу вистави. Замість великої сцени, студенти зіграли у клубі «Bionica». Актори по максимуму перевтілилися у своїх героїв та змусили глядачів повірити їм. 

   Ідея постановки «Маленького принца» належить активісту культурно-масової комісії Профкому студентів НМУ – Олександру Макаренку.

«Підготовку до вистави ми розпочали після наших перших зборів, 1 грудня 2016 року. Про можливість проведення вистави в «Bionica» нам повідомили два тижні тому. Часу для реклами у нас було небагато, але наша команда приклала максимальних зусиль, щоб сьогоднішню нашу гру побачило якомога більше глядачів. Я, справді, задоволений тим, що у нас все вийшло. Розвиватися ще є куди, адже це був наш дебютний виступ. Впевнений, що надалі ми вражатимемо глядачів все більше і більше», - розповідає Олександр.

   «Меленький принц» справив на кожного своє враження: хтось, справді, задумався про людські вади, хтось згадав своє дитинство, а хтось просто гарно провів вечір. Наступна вистава не за горами. Сподіваємося, знову побачити повну залу та захват глядачів.

Коментарі

Як долучитися до театрального гуртка?
Оцінити: 
0