Стартував сезон літнього відпочинку в ОСТ "Медик" для студентів НМУ

   Перший заїзд в ОСТ «Медик»  успішно розпочався. Цьогоріч студенти НМУ змогли знову відчути всю надзвичайну атмосфу табору. 

   Протягом 10-ти днів, з 02 по 11 липня, на території табору відпочивають 156 студентів. На офіційному відкритті «сезону» директор ОСТ "Медик" Ткаченко Дмитро Олександрович та активісти Профкому студентів НМУ Ігор Шокур та Анастасія Острик розповіли відпочивальникам про внутрішні правила.

   Кожен день в "Медику" багатий на розваги: гра в футбол, волейбол, баскетбол, пінг-понг, шахи, шашки, заняття з гирьового спорту, армреслінгу та інтелектуальні ігри. Окрім цього, студенти танцювали на дискотеці та відпочивали за переглядами фільмів. Також кожен охочий зміг випробувати себе в турнірі з гри "Мафія". Особливою новинкою для студентів став віндсерфінг. Викладач кафедри фізичного виховання Щербина Юрій Володимирович інструктував кожного охочого спробувати цей вид спорту.

   Теплі вечори біля вогнища під супровід гітари та співу так і залишилися одним з найважливіших атрибутів «Медика».

   Вечір 6 липня студенти провели у дусі Івана Купала. Спільними зусиллями адміністрація університету та активісти Профкому студентів НМУ організували велике вогнище та розважальну програму на купальську тематику. Стрибки через багаття, плетіння вінків, театральна постановка. Відчути атмосферу українського фольклору цього дня міг кожен. 

   Ми вдячні адміністрації ОСТ "Медик" за клопітку роботу для того, щоб відпочинок студентів був якнайкращим. Дякуємо кафедрі фізичного виховання, а саме Щербині Ю.В, за свій вклад у розвиток спортивного дозвілля студентів.

   Також висловлюємо особливу вдячність адміністрації університету за можливість щорічного безоплатного оздоровлення в ОСТ «Медик» та величезний вклад в його модернізацію.

Коментарі