Навчали анатомії та заохочували подарунками | Активісти Профкому долучилися до "Медичних пікніків"

                Активісти Профкому студентів НМУ вже вдруге долучилися до проведення «Медичних пікніків» у Києві. Під час заходу вони розповідали відвідувачам про анатомію людини та дарували подарунки.

                «Медичні пікніки» вже стали традиційним для столиці заходом, цього року у Парку Шевченка було розташовано чимало наметів від різних медичних та наукових структур і організацій. Представники кожної з локацій розповідали відвідувачам про певний напрям цієї галузі. Таким чином організатори намагаються підвищити обізнаність населення стосовно фундаментальних медичних понять та, звісно ж, розвіяти різноманітні міфи.

                Допомагали популяризувати науковий підхід і активісти Профкому студентів НМУ. Завдяки спеціально розробленій інтерактивній анатомічній вікторині відвідувачі могли із легкістю запам’ятати основні моменти цієї медичної науки. Цікавий спосіб подання матеріалу заохочував долучитися до нашого нмету і дорослих, і дітей. Останні отримували подарунки за свою активність та винахідливість.

                Під час других «Медичних пікніків» кожен міг дізнатися багато нової та корисної інформації, а також познайомитися з новинками у цій сфері. І відвідувачі, і учасники отримали лише позитивні емоції від заходу.

Коментарі