Навколо Києва за 80 хвилин

   Життя – це рух. Студенти намотують кілометри, а навчальний час невпинно спливає.

   Ні для кого не секрет, що знання студенти НМУ здобувають на профільних кафедрах. А розміщені вони у різних кінцях великого і славного міста Києва. Тому вже починаючи з 2-го курсу нам з вами доводиться щоранку брати ноги в руки і скакати за цікавим маршрутом. Наприклад гуртожиток - Харківське шосе – морфологічний корпус – гуртожиток. І це у кращому випадку, якщо не брати до уваги таку сумновідому адресу, як Петра Запорожця.

   Очевидно, що на подолання таких відстаней студенти витрачають прірву часу, який у нас, зважаючи на ущільнену програму, і так на вагу золота. Та і знижується ефективність навчання, оскільки після тяганини в громадському транспорті хочеться лише спати, а не аналізувати новий матеріал. Тому доводиться вчитися в дорозі, скидатися всією компанією на таксі і ще всіляко викручуватися. І, звісно ж, намагатися пояснити викладачу, що запізнилися ви не тому, що не маєте совісті, а через те, що на проспекті знов затор. Добре хоч запізнилися знову всією групою. А вже якщо не пощастило зловити нб – то можна сміливо писати «пропало». Потрапити на відробку з однієї дисципліни– це автоматично отримати пропуск з іншої. Оскільки час на дорогу з’їсть усі резерви. Виходить замкнутий цикл.

   Я чудово розумію, що неможливо зліпити всі кафедри в одне приміщення. Переважна більшість з них має клінічне спрямування і не може бути відірвана від лікувального закладу. Проте цілком в руках адміністрації переглянути розклад, адаптувавши його до потреб живих студентів. Система АСУ чимало допомагає, однак при складанні розкладу не зважає на те, що ми досі не вміємо літати. В результаті маємо те, що маємо.

   Насправді є і певні плюси. За роки навчання в НМУ ми накрутимо пробіг, який не снився елітним автомобілям, вдосталь намилуємося містом і вивчимо оптимальні маршрути. Доведемо всім, що стан дороги – не проблема, і за будь-якої погоди доберемося на Троєщину в рекордно короткий термін. Натренуємося харчуватися раз на день, причому на ходу. А якщо треба – побіжимо поперед поїзда в метро. Що не зробиш, щоб встигнути на модуль.

 

Коментарі

Натренуємося харчуватися раз на день, причому на ходу Вчіть гігієну і, дивіться, не виконуйте здоров'я, спортсмени))
Оцінити: 
0