Найсильніші факультети "Sportfest NMU 2016" | Змагались та перемагали

   Спорт завжди був невід’ємною частиною життя студентів НМУ. В черговий раз впевнитись у цьому дала можливість довгоочікувана подія – Sport Fest NMU 2016.

  Завдяки старанням спортивної комісії Профкому студентів НМУ та кафедри фізичного виховання студенти мали змогу отримати чимало позитивних емоцій, завести нові знайомства та ,звісно, відстояти честь свого факультету.

   У склад суддів входили як студенти, так і тренери кафедри. Керував журі Станіслав Бунякін - екс-голова Спортивної комісії Профкому студентів НМУ, а ведучим фесту був її теперішній голова  - Михайло Іванцюра.

Кожен з факультетів був представлений командою у складі чотирьох хлопців і двох дівчат. Учасники змагались в різноманітних видах спорту – від стрибків на скакалці до підйомів штанги і підтягувань. В ході змагань учасники набирали бали, які й визначали найкращих.

Переможцями "Sport Fest NMU 2016"  стали такі команди:

I місце здобув третій медичний факультет і їх команда “Спарта” 

II місце зайняла команда “Angry Birds” від 4 медичного факультету

III місце вибороли “Волки со второго” – медичний факультет 2

   Команда-переможець отримала в якості приза ящик батончиків "Фітнес", а кожен її учасник - сертифікат у спортзал. Ті, хто посіли друге місце - пляшки для тренувань (металеві) і безкоштовну участь у квест-кімнаті. Бронзові призери отримали у винагороду похідний набір (подушка, пов"язка на очі , беруші), а також  знижки на квест-кімнату

   Гостями фестивалю була воркаут-команда "New Force Team", яка вразила своїми трюками та фізичною підготовкою. Університетська команда черлідерів підняла спортивний настрій учасників, а Олена Шуль порадувала присутніх мистецтвом танцю.

   Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам, адже головне не перемога, а участь! Окрема вдячність організаторам від Профкому студентів НМУ за проведений захід такого масштабу. Готуймося наступного року підкорювати нові спортивні рекорди !
 

 

 

Коментарі