Neuro Summit стань учасником вже сьогодні!

10-12 вересня в Одесі відбудеться одна з найбільших конференцій в Україні – Neuro Summit. Хто був її учасником минулого року, той вже без сумніву знає, практично всі деталі: як доїхати, де жити, де погуляти. А як бути тим, хто дуже хоче поїхати, але боїться чи чогось не знає? В цій статті наведена найкоротша і найнеобхідніша інформація від тих, хто вже не з чуток знає що таке Neuro Summit.

Отже, що ж таке Neuro Summit?

Це 40 різних секцій, 50 спікерів та більше 500 учасників (серед яких, можливо, будете і ви), які обговорюють найактуальніші та найсуперечливіші питання сучасної неврології та психіатрії. Учасники зможуть для себе почути інформацію, яка важлива не лише для неврологів, але і в практиці кожного лікаря.

Як стати учасником?

Для того, щоб взяти участь у Neuro Summit потрібно пройти реєстрацію на сайті: neurosummit.info. А також оплатити в банку участь. Важливо, що можливості учасників різні, в залежності від членського внеску. Найбільш повна програма Neuro Summit доступна для учасників, які внесли 999 грн – premium програма, найменше – 99 грн (це basic програма), і є ще програма standart, вартість якої 299 грн. Звісно, найдоступнішою для студентів є базова програма, і хочемо сказати, що вона включає в себе практично всі ті ж майстер-класи та лекції (принаймні на них можна пройти, скажемо так, неофіційно), що і інші дві, але в ній нема такої кількості фуршетів та розважальних програм.

Про транспорт

Найзручнішим та найекономнішим способом добратись до Одеси є поїзди. Якщо врахувати вартість, час в дорозі та можливості проживання студентів, то найоптимальнішими варіантами є – поїзд 148 К (відправлення з Києва 16:20), 288 К (відправлення о 19.57) та 105 К(відправлення 21.58), плацкартні місця наявні на 148 К та 288 К. Це звичайні поїзди ліжкового типу, і якщо поїдете ними, то вже на ранок будете в Одесі. Є ще також поїзди інтерсіті: 763 К, 763 О.

Де жити?

Організатори Neuro Summit  організовують тарнсфер та проживанння через свого партнера – туристичну компанію, за окрему плату (про це детальніше на сайті). Але тому, хто хоче зекономити трохи грошей і не боїться спартанських умов можемо порекомендувати просто зняти подобову квартиру чи будинок на відомому сайті OLX.

Всякі дрібнички

Якщо ви вирішили поїхати на Neuro Summit, то обов’язково візьміть з собою паспорт, карту Одеси (або просто GPS), подивіться на сайті де розміщений готельний комплекс Одеса і обов’язково пошукайте, де поруч розміщені магазини, або заклади харчування – вам потрібно їсти)). І попри всю власну зайнятість і захоплення неврологією не забудьте, що Одеса великий туристичний центр і обов’язково погуляйте хоча б в центрі!)

Якщо у вас залишились якісь питання – ви можете запитати її безпосередньо в організаторів на сайті:neurosummit.info, або за телефоном: (067) 439 7258.

Коментарі