Ні дня без діла | Підсумок роботи Профкому за 2015

Кінець року – саме час підсумувати весь об’єм роботи, який був виконаний протягом дванадцяти місяців. Активісти від Профкому НМУ наполегливо працювали протягом цього часу і сьогодні  представили результати своєї діяльності.

На останніх у цьому році зборах Профспілкового комітету студентів НМУ,  24 грудня 2015р. ,  була присутня наш ректор Катерина Миколаївна Амосова. Перед аудиторією виступали: голова Профкому – Власій Пилипко, його заступники та керівники усіх комісій.

Одним з найважливіших кроків цього року було створення АСУ (Автоматизована система управління), тепер усі студенти пільгових категорій будуть зареєстровані в одній програмі, що значно полегшить процедуру отримання соціальної допомоги. Загалом у 2015 році на ці виплати було витрачено 320 тисяч гривень із бюджету НМУ, 143 тисячі з бюджету Профкому та 23,5 тисячі з бюджету Київської Міської Профспілки працівників охорони здоров'я.

З кожним роком збільшується попит на проїзні квитки, за минулі 12 місяців була замовлена понад 51 тисяча проїзних на суму понад 4 мільйони 586 тисяч гривень. Нововведенням стала послуга купівлі пільгових проїзних через сайт Профкому НМУ.

Забезпечення дозвілля студентів нашого університету є також однією з передових завдань активістів Профкому. В нас можна завжди знайти цікаві та вигідні пропозиції (від квитків на футбольні матчі до сеансу в кінотеатрі) .

Спортивна комісія активно забезпечувала фізичний розвиток наших студентів, найважливішими проектами були проведення змагань між факультетами «NMU Sportfest 2015» та організція спортивного клубу «NMU Sportclub».

«Мафія НМУ», літературне об’єднання «БамBook»,  «NMUGRAM» та багато інших нових клубів за інтересами були організовані активістами Профкому НМУ протягом цього року.

Щоб оперативно та ефективно забезпечувати студентів нашого університету інформацією, на початку 2015 року був створений сайт. За допомогою нього можна робити багато корисних операцій.

Після виступу всіх голів комісій, слово перед аудиторією  мала Катерина Миколаївна. Ректор пояснила причину деяких складностей та незручностей , які виникають у студентства НМУ. Зокрема про стан та забезпечення наших гуртожитків. Також пані Амосова уважно слухала всіх ораторів від Профкому НМУ та сказала, що прийме до уваги всі прохання та пропозиції, які звучали з трибуни.

Життя активіста Профкому студентів активне на події та багате на враження. Кожен може стати частинкою нашого колективу. Якщо ти не встиг розкрити свій потенціал у 2015 році, обов’язково спробуй  себе у наступному. Адже Профком – це сила та опора студентів!