Нік Вуйчич в НСК "Олімпійський"- "Життя без меж"

 

ЛЕКЦІЯ НІКА ВУЙЧИЧА ВЖЕ ЗАВТРА - НЕ ПРОПУСТИ!

Для студентів НМУ вхід за списками БЕЗКОШТОВНИЙ
Для реєстрації телефонуйте за номером 098 980 36 16 Анастасія

 

УВАГА!!! 7 КВІТНЯ 19:00 !!!

За підтримки ГО "Україна це я" та Профкому студентів НМУ ім. О.О.Богомольця маємо можливість БЕЗКОШТОВНОГО відвідування виступу!!! Кількість запрошень обмежена!!!

"Життя без меж"

Виступ Ніка Вуйчича наживо. Його промова не містить кліше "Подивись на мене - і зрозумієш, що в тебе все добре". Він просто ділиться своїм життєвим досвідом і мотивацією. Саме тому його звернення знаходить відгук у кожного слухача.

Місія Ніка - мотивувати людей досягати своєї мети.

* Для гостей з інвалідністю 1ого ступеня передбачені спеціальні умови. Для придбання квитка, будь ласка, зв’яжіться з організаторами: +38 (044) 222 84 74

Нік Вуйчич - людина з неймовірною силою волі. Ця особистість - приклад для всіх, у кого опускаються руки. Австралієць, що знає все про те, що таке мотивація і як справлятися з труднощами. Незважаючи на тяжку хворобу і відсутність чотирьох кінцівок, він виступав в церквах, школах, дитячих притулках, своїм прикладом давав людям надію на краще. У 2005 році його номінували на премію «Молодий австралієць року». Знімався у фільмах, записував пісні, а також видавав власні книги: «Життя без кордонів: шлях до приголомшливо щасливого життя», «Нестримний. Неймовірна сила віри в дії »,« Будь сильним. Ти можеш подолати насильство (і все, що заважає тобі жити) »,« Любов без кордонів ». Ми запрошуємо Вас познайомитися з ним особисто і почути все, чого може навчити глибока життєва мудрість - не зневірятися. Ніколи і ні за яких обставин.

  

Коментарі