НМУ отримав першого чемпіона з боулінгу

Фіналісти турніру зустрілися у боулінг-клубі "Космопліт", щоб вирішити: хто із них все ж достойний називатися чемпіоном. У змаганнях взяли участь команди,  які отримали першість на попередньому етапі: "Максономішая",  "Гіпо",  "Палата #3" та "Соколики".
   У кінці запеклого протистояння почесне перше місце вибороли "Соколики"; друге - "Гіпо"; третє - "Максономішая"; а четверте - "Палата #3". Кожен з учасників команд-переможців, отримав відповідний до зайнятого місця приз: сертифікат на світшот,  чашку із зображенням Профкому студентів НМУ та солодощі.
   Студенти,  які прийшли підтримати команди позитивно оцінили проведення турніру з боулінгу: "Було класно і весело.  Дружня атмосфера, чесна й запекла боротьба. Класні призи й дійсно емоційні переживання за долю переможця. Думаю, цей турнір стане гарною традицію в НМУ", - ділиться враженнями Тарас Ружанський
   Це не останні новини Спортивної комісії Профкому студентів НМУ. Далі буде ще цікавіше.