NMU Sportfest 2015

NMU Sportfest

         Давній вислів говорить:  «В здоровому тілі – здоровий дух». Студенти НМУ теж знають про важливість спорту та здорового способу життя. Саме тому в четвер 15 жовтня  представники усіх факультетів нашого університету позмагалися між собою за першість у змаганнях «NMU Sportfest» . Чия ж команда виявилася найсильнішою?

          Взяти участь в цьому заході могли всі, кому небайдужий фізичний розвиток. Команди складалися із 5 учасників ( 3 хлопці, 2 дівчини). На  початку змагань слово перед присутніми та гостями мали: Власій Пилипко – голова «Профкому студентів НМУ», Микола Семенович Задорожній – старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров`я, В’ячеслав Бунякін – ініціатор «NMU Sportfest»,  голова відділу фізичного виховання та туризму в «Профкомі НМУ». Також перед глядачами та спортсменами виступили учасники воркаут-групи «New Force Team», дивуючи присутніх своїми крутими трюками. До суддівського складу ввійшли майстри спорту України та переможці всеукраїнських змагань.

Щоб вибороти першість у цьому випробуванні, команді потрібно було успішно пройти 8 спортивних завдань, серед яких були досить незвичні, як-ось віджимання від підлоги з ногами друга  на плечах. Також потрібно було показати свої вміння у підтягуванні, гирьовому спорті, човниковому бігу, найдовше протриматися в положенні лежачи на ліктях, та в напівприсілому стані. В останньому конкурсі учасники змагалися у перетягуванні канату.

         Учасниця змагань від команди 2 Медичного факультету, першокурсниця  Аріна Бичкова розповіла про свій спортивний шлях та любов до фізичних навантажень:

         «Я займаюсь спортом  5 років. Упевнена, що він виховує не лише фізично, а й морально. Маю перший дорослий розряд у легкій атлетиці. У 2013 стала переможницею Всеукраїнських змагань з легкої атлетики у двоборстві (60+200м). А через рік - срібною призеркою Чемпіонату України в естафеті 4*100м. Тренувалася в ОСДЮШОР м.Черкаси та ДЮСШ м.Кіровоград. нині тренуюсь у спортшколі м.Києва. «NMU Sportfest» дає можливість відчути справжню спорт-атмосферу, конкуренцію, впевнитися у своїх силах. Саме тому вирішила взяти в ньому участь»

         В кінці  «NMU Sportfest» були оголошені три команди-переможці:

Медичний факультет  №3 – І місце

 Медичний факультет №1 – ІІ місце

Стоматологічний факультет – ІІІ місце

         Не всі команди були згадані по завершенні змагань. Підійшовши безпосередньо до судді, ми дізналися результат інших спортивних колективів:

Фармацевтичний факультет – IV місце

Медичний факультет №2 – V місце

ФПЛЗСУ – VI місце

Медико-профілактичний факультет – VII місце

         Ми вдячні кожному вболівальнику, який прийшов підтримати свій факультет. Подібні заходи – чудова нагода в черговий раз посприяти пропаганді здорового способу життя  та спортивного проведення часу серед студентів НМУ імені О.О. Богомольця. 

Коментарі