Останні новини

Новий набір в автошколу!

Новий набір на навчання в автошколі триває до 19 березня 2018 року

Теоретичні заняття проводитимуться у понеділок та середу.

Реєструйся у турнірі з армреслінгу

   Випробуй свою силу у турнірі з армреслінгу, який відбудеться 2 березня о 16:00 у великому спортивному залі спорткомплексу НМУ. 

Вісь «Шулявська-Берестейська» – дім, чи територія страху для студентів НМУ

         Зникнення студента НМУ та відсутність будь-якої інформації про його подальшу долю значно вплинули на всю університетську спільноту. активісти Профкому відвідали територією студмістечка, його околиць та поспілкувалися з працівниками, студентами і місцевими жителями цього району, щоб дізнатись їх думку про ситуацію.

Зареєструйся на зустріч зі стипендіатами "Zavtra.Uа"

   Ви колись мріяли отримати грант або іменну стипендію? Хотіли б безкоштовно відвідати Швейцарію у розпалі найгучнішої події у світі?  Щоб Вам покрили навчання в Оксфорді або Кембріджі? Тоді Вам варто відвідати зустріч зі стипендіатами "Zavtra.Ua".

Приходь на майстер-клас з танго

Приходь на майстер-клас з танго, присвячений Дню Святого Валентина, 16 лютого о 17:00 в Спортклмплексі НМУ (1 поверх).

НМУ отримав першого чемпіона з боулінгу

 Фіналісти турніру зустрілися у боулінг-клубі "Космопліт", щоб вирішити: хто із них все ж достойний називатися чемпіоном. У змаганнях взяли участь команди,  які отримали першість на попередньому етапі: "Максономішая",  "Гіпо",  "Палата #3" та "Соколики".

Відвідай заняття з йоги

   Нагадуємо, що заняття з йоги вже тривають, й наші студенти активно готують своє тіло дло літнього сезону. Тренування проводить висококваліфікований йог з досвідом.