ПЕРШИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

16 травня 2015 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся Перший благодійний бал Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 

У заході взяли участь близько 200 осіб:  депутати Київської міської ради,  колектив НМУ імені О.О.Богомольця, представники студентського самоврядування, громадських інституцій.

Як повідомили організатори – профком студентів НМУ імені Богомольця та Благодійний фонд «Білий Щит –  метою балу був збір коштів на закупівлю медичного обладнання для реабілітаційного центру Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та антитерористичної операції. 

За словами Власія Пилипка, ініціатора заходу, голови профкому студентів НМУ імені О.О.Богомольця, вдалось зібрати понад 40 тисяч гривень.

 «Ми дуже хочемо допомогти солдатам. Є різні способи надати підтримку: кинути гроші у скриньку, перерахувати їх через інтернет або відвідати якусь подію присвячену добрій справі. Отак у нас зародилася ідея організувати Перший благодійний бал НМУ. Тоді ж дізнались про гостру потребу в обладнанні реабілітаційного центру і вирішили присвятити даний захід саме реабілітації», - розповів Власій Пилипко.

Ідею благородної справи профкому студентів активно підтримали в адміністрації університету.  Звертаючись до молоді, ректор НМУ Катерина Амосова наголосила на актуальності та необхідності проведення таких акцій на підтримку військових, які ціною власних життів захищають Україну.

«Я пишаюся тим, що в нашому університеті такий студентський актив, що бере на себе ініціативу у проведенні благодійних заходів. Після консультації з керівництвом Київського міського шпиталю, де нині лікуються поранені в зоні АТО, студентами було вирішено спрямувати виручені кошти з Благодійного балу на медичне обладнання для відновлення пошкодження кінцівок для військовослужбовців», - зазначила Катерина Амосова. 

У свою чергу головний лікар Київського міського шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції Зачек Любов поінформувала, що в шпиталі є можливості та бажання реабілітувати найважчих хворих, але не вистачає необхідної матеріальної бази.

«Ми надзвичайно вдячні студентам медичного університету, профкому студентів  за бажання допомогти нашому шпиталю. Думаю, наша співпраця не завершиться лише на купівлі обладнання, адже майбутні медики уже висловлюють бажання бути волонтерами при реабілітаційному центрі і самостійно допомагати солдатам».

Джерело: http://www.nmu.edu.ua/news-open.php?id_news=3069

Більше фото в спільноті: http://vk.com/albums-86993474

Коментарі