Почати вивчати мови з нового навчального року

Почати вивчати мови з нового навчального року? Чудова ідея!

Перше вересня – традиційне свято як для школяриків, так і для студентів, вчителів, викладачів. Хтось з нетерплячістю вже набив свого рюкзачка новими зошитами та щоденником, хтось буркоче, що в понеділок перша пара, а хтось зі щемом і радістю згадує найщасливіші роки шкільного та студентського життя. Та попри все, скільки б років ми не лишили за плечима, маємо постійно розвиватися та самовдосконалюватися. Територія твого розвитку приєднується до привітань першокласників та першокурсників і разом з тим в честь нового навчального 2015 року  дарує «смачну» підбірку з  п’ятнадцятьма ресурсами для безкоштовного вивчення мов. Але пам’ятайте: День знань для кожного повинен бути не тільки 1 вересня, але й щодня.

Ангійська мова

Eslpod.com – каліфорнійський ресурс, на якому ви можете прослухати, а також завантажити різноманітні подкасти. Сайт дає можливість користувачам попрацювати з роздруківками та словниками. Девіз сайту – «Англійська для кожного».

List-english.ru – сайт вміщує в собі підручники не тільки з другого по 11 клас шкільної програми, але й ті, що рекомендовані для вивчення в університеті. До того ж на цьому ресурсі ви можете ознайомитися з тематичними статтями в картинках, за якими набагато легше запам’ятовувати поняття. Сайт безкоштовно  пропонує користувачам онлайн-словники, онлайн-школи, репетиторів, аудіокурси, програми Android, iPhone, YouTube-канали.

Britishcouncil.org   – сайт Британського Консульства не для новачків. Все написано англійською: ігри, граматика, тести.

Englishtips.org   – тут ви можете знайти:

  • 9246 підручників
  • 449 матеріалів для підготовки до іспитів
  • 8487 художніх книг англійською
  • 4 556 аудіокурсів
  • 1907 навчальних відео

На сайті опубліковано 338 авторських статей, що містять поради для тих, хто вивчає англійську мову, написаних користувачами ресурсу.

Elllo.org   – відео, думки, запитання – все англійською. Ви можете ознайомитися з живою мовою англомовних країн з роздруківками та поясненнями. Сайт середнього рівня складності, призначений як для студентів, так і для викладачів.

Німецька мова

German.about.com   – граматика, тренінги та вправи, які ви тут знайдете, покращать ваш рівень письма та вимови.

Travlang.com   – 2 в одному! Сайт англійською про німецьку мову. Детальний розподіл розділів граматики вас порадує.

Daf.report.ru  – на цьому ресурсі ви зможете дізнатися про навчання в Німеччині, помоніторити новини, пов’язані з німецькою мовою, а також переглянути статті з рекомендаціями для вивчення даної мови. Ну і куди ж без тестів, уроків і словників.

lingohut.com/uk/l59/ – безкоштовні уроки німецької для початківців. Від найпростішого – до складного, тренуючи навички вимови та написання.

deutschonline.at.ua/ – український сайт, що містить практичний і зручний матеріал для вивчення німецької мови, що буде корисним в першу чергу для початківців. Поради для вивчення, фонетика, граматика, цікаві факти про німців і Німеччину – все до ваших послуг.

Французька мова

Grammairefrancaise.net   – початківцям – зась! Сайт французькою мовою, але містить непогані завдання для перевірки.  Плюсом є цікаві картинки картинки, що дещо з гумором, але дуже доступно пояснюють граматику.

Ikonet.com/fr   – інтерактив: аудіо, відео, тести, словники.

Auberge.int.univ-lille3.fr  – завдяки цьому сайтові ви відпрацюєте розуміння мови на слух. Сайт для зацікавлених осіб навчанням у Франції або тим, хто планує там жити. Вам нададуть змогу повчитися відкривати рахунок у банку, шукати квартиру тощо.

Studyfrench.ru  – російськомовний сайт, на якому ви знайдете граматику, розширену бібліотеку, зможете пройти тестування та поспілкуватися на форумі.

lingohut.com/uk/l58/  – сайт українською мовою зі 109-ма безкоштовними уроками французької. Дуже підходить для початківців. Перші уроки про найелементарніше: привітання, займенники, цифри. Закінчується курс важливими темами: пошуки роботи, написання електронного листа, жаргон. 

Джерело: http://terytoriya.com.ua/index.php/samovdoskonalennya/463-pochati-vivchati-movi-z-novogo-navchalnogo-roku

Коментарі