Порядок відновлення (замовлення) студентських квитків

Герб НМУ

 

5 кроків що необхідно виконати для замовлення або відновлення вашого студентського квитка. Порядок відновлення завірений на прикладі 2 медичного факультету.

Порядок відновлення (замовлення) студентських квитків:

  1. Заява ( на ім’я декана факультету)
  2. Квитанція про сплату (сума- 72 грн., відповідно до Договору № 24 про виготовлення студентських квитків, між НМУ ім. О.О. Богомольця та ПрАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій»)
  3. Фото (розміром 3x4)
  4. Копія паспорту
  5. Оголошення з газети ( у разі втрати, згідно з порядком відновлення державних документів). Приклад: «Втрачений студентський квиток, серія №____ , виданий НМУ ім. 0.0. Богомольця ПІБ (кому виданий), вважати недійсним.»

Лист додається!

Коментарі

Проплачувала ще восени, 60 із чимось грн і занесла всі потрібні документи з квитанцією про оплату в деканат. Квитка не зроблено. Тепер пишуть ціну вищу. Тим, хто проплатив раніше, квитки таки зроблять?
Оцінити: 
0
І чому коли виникає проблема не звертаєтесь в профком? Ми прості студенти, які так само вчимось як Ви, але крім цього стараємось допомагати іншим. Тому приходьте, не соромтесь! Кажіть, яка проблема і постараємось вирішити. Так само прийшли студенти зі скаргами на незрозумілий порядок відновлення студентських квитків, разом з деканатом 2 медичного, який поміг розібратись у цьому питанні - його вирішено.
Оцінити: 
4
Приходьте на збори 10 вересня, і все стане зрозуміло) початок в 17:00 в 1 аудиторії морф корпусу. Ось інфа: http://profkom-nmu.kiev.ua/news/shcho_take_profkom
Оцінити: 
А де взяти бланк заяви на ім"я декана про втрачений студентський?
Оцінити: 
0
А де взяти бланк заяви про втрачений студентський?
Оцінити: 
0
Доброго дня! Втратила студентський квиток, сказали що потрібно написати заяву в міліцію і оголошення в газету.Підкажіть будь ласка в яку саме газету написати оголошення і який район міліцію подати заяву про втрату.Дякую!
Оцінити: 
0
Добрий день. Оголошення можна подати в газету АВІЗО http://www.aviso.ua/kiev/. Заяву в міліцію можна подати або в районі де ви прописані, або в відділення Шевченківського району. Як вам зручніше.
Оцінити: