Поїздка до діток в «ОХМАТДИТ»

В суботу, 24 грудня наші Волонтерики Профкому відвідали дітей токсикологічного відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».
Ця традиція розпочалася уже давно та буде продовжуватись і надалі завдяки нашим активним студентам.
На Благодійній Ярмарці, що відбулася 12 грудня в Морфологічному корпусі НМУ ім.О.О.Богомольця було зібрано кошти, за які придбали солодкі подаруночки та серію романів про Гаррі Поттера з восьми книг.
Також наші студенти розіграли виставу «Снігова Королева». Напередодні Нового Року кожен вірить в дива, тож в кінці казки чари Снігової Королеви розвіялися,вона подобрішала і принесла подарунки діткам під ялинку. Всі разом гралися в різні ігри, танцювали під драйвову музику, водили хоровод.

Важливо сказати що нас дійсно були раді бачити. Найголовніше те, що ці щирі оченята маленьких янголят не залишили байдужим нікого.
Просто щирість, доброта і любов - найголовніші речі, які ми повинні дати їм.
Ці дітки справді потребують вашої підтримки! Вони хворіють на хронічну ниркову недостатність і потребують постійного ниркового діалізу. Протягом місяців вони перебувають в токсикологічному відділенні на лікуванні.
Треба подякувати організаторам та усім волонтерам, які працювали в цьому році на Фабриці Святого Миколая і подарували тепло своїх сердець дітям!

Дорогі друзі, не забувайте про те, що ви не просто лікарі, а й люди. Ми повинні лікувати не тільки ділом, а й словом, посмішкою і щирим серцем!

Коментарі