Професійні курси масажу!

            Колектив однодумців школи масажу "Інкорте", які багато знають, багато вміють, і готові поділитися з Вами своїми знаннями запрошують на курси масажу . Разом  їх об'єднує Ідея і Філософія школи - «Роби свою Роботу Чесно». Навчальна програма постійно оновлюється і шліфується, додаючи масажні техніки, без яких Ви не зможете повноцінно працювати. Перш за все , роблять акцент на людей, які вирішили стати фахівцями з масажу, для цього у них є «Базовий курс», де Ви не побачите сумної  та  малоефективної «класики».

             Сучасний масаж -це серйозно. Так, це складна європейська техніка. Так, вона вимагає щоденного відпрацювання і закріплення. Але в цьому то і родзинка, Ви будете робити масаж, не як сотні інших масажистів. Вміти робити масаж дуже легко, вчиться хорошим технікам масажу трохи складніше.   До Вашої уваги пропонуються  першокласні техніки,  контроль  підготовки, і найголовніше, - можливість постійного вдосконалення Майстерності ...

            Ви знайдете масажну техніку на будь-який смак, від м'яких мануальних методик, до екзотики таїнства тайського масажу, і всьому ви можете навчитися у професіоналів своєї справи, які роблять свою роботу Чесно.

Детальніше про можливості, викладачів, життя школи Ви можете прочитати на сайті школи http://incorte.com/

Навчання триває 5 та 7,5 тижнів(в залежності від обраного курсу):

5 тижнів навчання -  заняття проходять 3 рази на тиждень.
7,5 тижні навчання – заняття проходять 2 рази на тиждень.

 Знижка для студентів НМУ ім.О.О. Богомольця 30% , тому ціна за базовий курс – 2000 грн.

Вибір - завжди складна штука ... Зробіть для себе правильний вибір й насолоджуйтеся його результатом.

Для запису на курси навчання  звертайтесь - 063-515-27-68 ,097-340-54-34 Оксана

 

Коментарі