Профком НМУ "навчався" в Одесі

  Заступник голови Профкому студентів НМУ Михайло Барський взяв участь у другій профспілковій школі в Одесі. Організатор заходу - ГО "Трудові ініціативи. Загалом на школу прибули п'ятдесят представників активних первинних профспілок лікарів, студентів, шахтарів тощо. 

    Кожен учасник представляв як великі профспілкові організації, такі як Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) та Федерація профспілок України (ФПУ), так і менші незалежні профспілки. Головними завданнями школи був обмін досвідом між активістами і міжпрофспілкова координація. Літня школа в Одесі тривала з 25 по 30  липня, і на завершення навчання група "Аркадій Коц" виступила зі своїм альбомом «Музика для робітничого класу». 

  Представник Профкому студентів НМУ Михайло Барський залюбки поділився своїми враженнями від Літньої профспілкової школи в Одесі. 

    "Інформація, яку я отримав є корисною. Ці знання стали узагальненням вмінь і навичок, які в мене вже були. Наш університет є достатньо відкритим для втілення нових проектів, про які я дізнався в Одесі. І саме участь в Молодіжній літній профспілковій школі допоможе в цьому,  Для мене особливу зацікавленість викликали наступні теми: "Соціальна справедливість, гідна праця та профспілки", модератор - Олександр Голубов, а також - "Лайфхаки у роботі з журналістами", модератор - Марина Говорухіна. Ще, варто відмітити аматорську виставу форум-театру, в якій я сам зміг відчути себе актором. Це так званий "Театр для діалогу". Під час такої вистави глядачі в будь-який момент можуть зупинити акторів і розіграти події так, щоб становище головних героїв стало кращим.  Або ж нічого не змінювати і спостерігати, як головні герої страждають". - розповів нам Михайло Барський.

   Літня школа в Одесі - вже другий профспілковий захід цьогоріч, до якого прєдналися наші профкомівці. Нагадуємо, що в квітні заступники голови Профкому студентів НМУ Михайло Барський та Віталій Мельничук взяли участь в засіданні профспілкового клубу "New Vision".

Коментарі