Профком НМУ на "NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON 2016"

   Неділя - найкращий час, щоб приділити трохи часу собі, зайнятися спортом. Ніщо не є таким корисним для нашого здоров'я, як біг. Адже він впливає майже на всі групи м'язів. Хто не бажав взяти безпосередню участь у недільній пробіжці в рамках "NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON 2016"  17 квітня, змогли реалізувати себе у якості волонтерів.

   За сприяння Профкому НМУ чимало наших студентів змогли приєднатися до цього масштабного заходу та пробігти на рівні з мером Києва Віталієм Кличко чи морально та фізично допомогти завзятим марафонцям подалати нелегку дистанцію.  Перед учасниками стояло завдання пробігти 5 чи 10 кілометрів киїівськими шляхами. Погода була досить спекотною, тому без волонтерів цей забіг був би неможливим.

   Наші добровольці були у так званій  фан-зоні марафону та на пункті гідратації. Бігуни з радістю зустрічали волонтерів НМУ, особливо , якщо бачили обличчя ,вже знайомиі з університету.

   Марафон тривав до 15 години, за цей час понад 500 учасників пробігли повз станцїі з нашими "добровольцями". Переможці отримали цінні призи , але абсолютно всі здобули важливий досвід та просто гарно провели день. 

Коментарі