Профком студентів НМУ вийшов на масштабну акцію протесту

    Тисячі людей, профспілкові активісти з усієї України вийшли сьогодні єдиною силою у центрі Києва. Профком студентів НМУ долучився до грандіозної акції протесту в серці столиці. Наші вимоги – скасування законопроекту 5130, який передбачає значне зменшення кількості студентів-стипендіатів.

    Депутати Верховної Ради проголосували за прийняття даного рішення у вівторок, 6 грудня 2016 року. Згідно зі законопроектом 5130 кількість студентів, які отримують стипендію знизиться із 70% до 40%. До 2020 року це число мають намір зменшити до 10%. Аргументи влади неточні, адже на даний момент не існує жодних критеріїв, згідно з якими будуть визначатися «гідні» увійти в ці 40% стипендіатів.

   «Народні обранці» грубо порушили конституційні права українського студентства. На даний момент законопроект 5130 готується до підписання Петром Порошенком. Від рішення президента залежатиме доля фінансового забезпечення студентів. Проте принципи парламентсько-президентської республіки дають нам небагато шансів.

   Сьогодні ми вийшли на мітинг, щоб відстояти свої права. Якщо влада не почула голос багатотисячного протесту, вона побачить мільйони. Студенти – рушійна сила змін в Україні. Сьогодні уряд забере у нас стипендію, а завтра що? Не дозволь себе обікрасти! Профком студентів НМУ докладе усіх зусиль, щоб наші вимоги були виконані, а права – збережені.

    Боротьба за майбутнє студентства лише починається. Слідкуй на сайті Профкому НМУ за новинами щодо наступних акцій протесту та будь готовим відстояти свої права.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Це питання створено з метою запобігання спаму