Профком студентів НМУ розповів про свої успіхи та досягнення за 2016 рік

Профком студентів НМУ провів звітні збори щодо своєї діяльності за 2016 рік. На зібранні  21-го грудня в аудиторії №1 санітарно-гігієнічного корпусу присутні обговорили більшість заходів, які провела наша профспілка протягом року. Голови комісій відзвітували про роботу своїх структур.

Розпочав збори голова Профкому студентів НМУ Власій Пилипко. Він розповів про основні досягнення протягом 2016 року, пояснив умови нового колективного договору, підняв питання щодо відстоювання прав за стипендіальне забезпечення. Також Власій висловив подяку адміністрації університету за ремонт приміщення Профкому.

Представлення роботи комісій розпочалось з виступу заступника голови Профкому студентів НМУ Михайла Барського щодо роботи комісії соціально-правового захисту. Михайло в черговий раз нагадав про основні аспекти діяльності комісії: соціальну та матеріальну допомогу членам профспілки та студентам з дітьми, проведення акцій протесту за відстоювання прав студентів, облік пільгових категорій студентів за допомогою системи АСУ. У 2016 році було надано матеріальну допомогу на суму 151 тисячу гривень. В базу АСУ внесено 875 студентів – пільговиків.

Ломага Юрій представив облікову комісію, навів статистичні дані щодо ведення роботи з проїзними квитками на проїзд у громадському транспорті та висловив подяку всім, хто приймав участь у загальному профспілковому русі. Протягом 2016 року видано 45 374 проїзних і зекономлено студентами біля 4,2 мільйони гривень.

Наступною доповідала Христина Копцюх. Вона розповіла про успіхи в роботі житлово-побутової комісії, а саме закупівлю столів та стільців у гуртожиток №7, столів для гри у настільний теніс у гуртожитки 4,5,7; введення кінопоказів у гуртожитках. Також було обговорено оплату за проживання в гуртожитках.

Ярослава Кречко представила ідею проекту по створенню вільного простору НМУ, тобто приміщення, де студенти можуть збиратись, проводити різні заходи або просто відпочивати. Запропоновано взяти приміщення колишньої їдальні в гуртожитку №5.

Про роботу оздоровчої комісії доповів Олександр Соколенко. За невеликий проміжок часу силами Профкому зібрано 550 кг макулатури. На вилучені кошти активісти закупили цукерки дітям-сиротам до дня святого Миколая. Проводились театралізовані виїзди в дитячі будинки та школи. Обговорено відпочинок у таборі «Медик». Велику увагу було приділено донорству крові, яке активно проводилось в нашому університеті. На зборах був присутній Максим Ільїн – представник donor.ua та керівник всеукраїнського проекту з донорства студентів, він висловив подяку за великий вклад нашого університету у здачі крові.

Мельничук Віталій підвів підсумки діяльності культурно-масової комісії: результати «Другого благодійного балу», святкування днів факультетів, надання знижок на квитки до різних концертів, вистав та подій. Також згадувалося проведення «Poetry.Music.Night.2», волонтерський рух та активність літературного клубу «Бамбук», висунута ідея створення студентського театру під керівництвом Олександра Макаренка. Про  волонтерську діяльність комісії розповіла Юліана Наумчук. За вилучені кошти з «Другого благодійного балу» було куплено телевізор для реабілітаційного центру бійців. Вона розповіла про акцію з виготовлення маскувальних сіток, які були відправлені в зону АТО, збір пластикових кришок на виготовлення протезів. Також проводились виїзди в школи і зайняття з дітьми на різні цікаві теми.

Михайло Іванцюра охарактеризував про діяльність спортивної комісії, розповів про літній відпочинок та  "2016 NMU_Life Hacks" у таборі «Медик». Голова комісії розповів про спортивні заходи: змагання з гирьового спорту, участь в футбольному турнірі, проведення змагань з волейболу та традиційно проведений Sport Fest NMU.

Інформаційну комісію представив Ярослав Янковський, він сказав про значні успіхи в діяльності комісії, оновлення її складу, активну роботу її учасників в інформуванні студентів через сайт профкому та у соціальних мережах. Обговорив нові аспекти журналістської діяльності комісії, створення розділу «StudArt», де публікується творчість студентів та інтерв'ю з цікавими людьми.

На завершення зборів голова Профкому студентів НМУ Власій Пилипко подякував всім присутнім та тим, хто докладає значних зусиль у роботі та розвитку нашої організації.